Економія споживання води та зупинка насосів. Ситуація з водопостачанням у Нікопольському районі Дніпропетровщини

Фото: Червоногригорівська громада/Telegram

У Нікополі на Дніпропетровщині запроваджується режим економії водопостачання. Про це повідомляють у комунальному підприємству "Нікопольводоканал".

За повідомленням, жителів міста закликають припинити використовувати воду для поливу та іншого нецільового використання.

Наразі вода у місті подається зі зниженим тиском. У моменти пікового забору, води може не вистачати на верхні поверхи.

У Червоногригорівській громаді Нікопольського району станом на 11 годину 9 червня всі насосні станції питної та технічної води було зупинено у зв'язку з відсутністю змоги закачати воду в систему. Про це йдеться на сторінці громади у Telegram.

Жителів просять перейти в режим жорсткої економії запасів води та очікувати подальших інструкцій. Про пункти видачі води і графіки повідомлять згодом.

Яка ситуація з водопостачанням на Дніпропетровщині

У Покрові на Дніпропетровщині через затоплення Каховської ГЕС припинилося водопостачання. Для жителів міста організують підвезення води.

У Криворізьке водосховище Південне, яке живилось від Каховського водосховища перестала надходити вода. Відтак водопостачання для жителів Кривого Рогу проводитимуть з запасів. Їх, при економному споживанні, має вистачити на 1,5 місяця.

Що відомо про підрив військами РФ Каховської ГЕС

Російська армія 6 червня підірвала Каховську гідроелектростанцію в Херсонській області. Машинну залу станції повністю зруйновано, вона не підлягає відновленню.

У зоні підтоплення опинились 80 населених пунктів. Більшість з них на лівобережжі Херсонщини. З Херсона та області евакуюють людей, домівки яких затопило водою.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро