П'ятьох бійців з Кам'янського, що на Дніпропетровщині, посмертно нагородили орденами "За мужність"

П'ятьох бійців з Кам'янського, що на Дніпропетровщині, посмертно нагородили орденами "За мужність"

П'ятьох бійців з Кам'янського, що на Дніпропетровщині, посмертно нагородили орденами "За мужність"
. Суспільне

П'ятьох військовослужбовців з Кам'янського посмертно відзначили державними нагородами. Про це йдеться на сайті Кам'янської міської ради.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, орденом "За мужність" ІІІ ступеня нагородили молодшого сержанта Костянтина Атрошенкова, старшого сержанта Юрія Бейгула, старшого лейтенанта Романа Кушнаренка, солдата Олександра Ткачова та сержанта Геннадія Шаганенка.

Що відомо

  • Костянтин Атрошенков народився 23 вересня 1985 року. Загинув 31 березня.
  • Юрій Бейгул народився 22 липня 1980 року в Дніпродзержинську. Працював на металургійному комбінаті. З березня став на захист України та служив старшим сержантом. Загинув 12 жовтня під час боїв на Донеччині.
  • Роман Кушнаренко народився 10 січня 1971 року в місті Дніпродзержинськ. Був учасником АТО/ООС. Загинув військовий 14 квітня 2022 року на Харківщині.
  • Олександр Ткачов народився 14 листопада 1988 року в Кам'янському. Після закінчення університету працював у вагонному депо. Загинув військовий 22 жовтня на Донеччині.
  • Геннадій Шаганенко народився у Кам’янському. 3 березня був мобілізований. Загинув він 22 грудня в бою на Луганщині.
  • Орден "За му́жність" I, II, III ступеня — державна нагорода України, орден, який надається для відзначення військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб за особисті мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у боротьбі зі злочинністю, а також в інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.

Читайте також

Матері загиблого військового з Дніпропетровщини передали орден сина "За мужність"

У боях за Україну загинули четверо бійців з Павлограда, що на Дніпропетровщині

На фронті загинули військові з Дніпропетровщини – Євген Воронін та Віталій Воробйов

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок