Керівник Дніпропетровської ОВА Резніченко звільнений з посади

Керівник Дніпропетровської ОВА Резніченко звільнений з посади

Керівник Дніпропетровської ОВА Резніченко звільнений з посади
. Дніпропетровська військова адміністрація

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко звільнений з посади голови ОВА. Відповідний документ оприлюднений на сайті глави держави.

"Звільнити РЕЗНІЧЕНКА Валентина Михайловича з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою", – мовиться в указі.

Раніше кабмін підтримав проєкт указу президента України про звільнення голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка, повідомив міністр кабінету міністрів Немчінов.

За повідомленням, погодили звільнення п'ятьох голів ОВА: Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Сумської та Херсонської.

Що відомо

  • Згідно з інформацією на сайті президента Валентин Резніченко народився у Дніпрі, закінчив Державну металургійну академію України. У 2018 році – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України, здобув ступінь магістра за фахом «державне управління». Кандидат юридичних наук. Трудову діяльність розпочав 1991 року на посаді техніка відділу автоматизованих систем управління Укрдіпромез. Працював на керівних посадах на різних підприємствах. У 2015 році був призначений головою Запорізької обласної державної адміністрації, а з березня 2015-го до липня 2019 року очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію.
  • Очолював Дніпропетровську обласну адміністрацію з 2015 до 2019 року. Після цього був звільнений з посади указом Президента України.
  • 10 грудня 2020 року його поновили на посаді керівника Дніпропетровської обласної адміністрації, він перебував на ній до цього часу.
  • Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відкрила кримінальне провадження після журналістського розслідування щодо фітнес-тренерки з Дніпра Яни Хланти. Як йдеться у розслідуванні програми "Схеми", фірмі цієї жінки, яку пов'язують з керівником Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентином Резніченком, з бюджету виділили 1,5 млрд грн на відбудову доріг в області.
  • Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) 26 грудня провели серію обшуків у Дніпрі у фігурантів кримінальної справи, пов’язаної із "Великим будівництвом", серед яких – голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

Читайте також

Колишньому раднику ексголови Полтавської ОДА антикорупційний суд обрав запобіжний захід

У Хмельницькому правоохоронці затримали адвоката. Що про це відомо

Справа Микитася: Апеляція залишила екснардепа в СІЗО, але зменшила заставу до 100 млн гривень

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок