Справа Микитася: Апеляція залишила екснардепа в СІЗО, але зменшила заставу до 100 млн гривень

Коліншіий народний депутат та ексголова державної компанії "УкрБуд" Максим Микитась. Фото: ЦПК

Апеляційна палата ВАКС залишила колишнього народного депутата та ексголову державної компанії "УкрБуд" Максима Микитася під вартою. Водночас зменшивши йому альтернативну заставу до 100 млн грн.

Про це повідомив Центр протидії корупції.

Колегія суддів Апеляційної палати ВАКС у складі суддів Дмитра Михайленка, Миколи Глотова та Даниїли Чорненької залишила екснардепа Максима Микитася під вартою. Водночас йому зменшили альтернативну заставу до 100 млн грн.

Раніше слідчий суддя Віталій Дубас визначив розмір застави у 260 млн грн, що було більше, ніж просив прокурор. Наразі відсутній повний текст рішення у якому вказана причина зменшення застави.

Захист Микитася заявляв, що у їхнього клієнта немає ні 10, ні 5, ні навіть 3 млн гривень. 1 листопада Микитась брав участь у засіданні по відеозв'язку із СІЗО.

Якщо Микитась внесе заставу, на нього покладуть низку обов'язків. Зокрема, він повинен здати паспорти для виїзду за кордон та не спілкуватись зі свідками у справі, — повідомляє ЦПК.

Що відомо

  • Вищий антикорупційний суд 20 жовтня, обрав запобіжний захід екснардепу та ексголові державної компанії "УкрБуд" Максиму Микитасю, якого підозрюють у спробі підкупу мера Дніпра.
  • 18 жовтня пресслужба НАБУ повідомила, що Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили колишнього народного депутата та ексголови державної компанії "УкрБуд" Максима Микитася, який вже є фігурантом низки розслідувань, у спробі підкупу за 22 мільйони євро мера Дніпра Бориса Філатова.
  • За словами Філатова, Микитась схиляв його до ухвалення рішень в його інтересах. Зокрема, передачі підконтрольній Микитасю будівельній компанії підряду по будівництву метрополітену. "Як я зрозумів, у разі мого сприяння Микитасю, він пропонує надати мені винагороду", — розповів Філатов.

Читайте також

Підряд на будівництво метро за 22 млн гривень. Микитасю обрали запобіжний захід: що відомо

Вибір редакції