Колишньому раднику ексголови Полтавської ОДА антикорупційний суд обрав запобіжний захід

Фото: НАБУ

Колишньому раднику ексголови Полтавської ОДА, якого підозрюють, зокрема, в одержанні неправомірної вигоди, запобіжний захід обрали 2 листопада. Таке рішення ухвалив слідчий суддя Вищого антикорупційного суду. Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Колишньому раднику суд призначив 1 984 800 гривень застави.

Також підозрюваний зобов’язаний прибувати до детектива, прокурора та суду за кожною вимогою, не відлучатися із Києва без дозволу правоохоронців, утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками у справі тощо.

Термін дії обов’язків – до 2 січня 2023-го року, йдеться у повідомленні САПу.

Що відомо

  • Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура 26 жовтня повідомили колишньому раднику ексголови Полтавської обласної адміністрації про підозру в одержанні неправомірної вигоди, шахрайстві та пособництві. Максимальна санкція – 12 років позбавлення волі.
  • За даними слідства, 2017-го року голова Полтавської ОДА за пособництва своїх першого заступника та радника одержав від директора приватної компанії 176 тисяч євро та автівку "Mercedes-Benz" вартістю понад 7,5 мільйонів гривень. В обмін на це компанія отримала перемогу у тендері з обслуговування автодоріг, інформують у НАБУ.
  • Підозрюваному ексзаступнику голови ОДА Андрію Пісоцькому Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 3 969 600 гривень.

Вибір редакції