В одному з репетиторських центрів Дніпра для дітей, які виїхали до міста через бойові дії, проводять безкоштовні заняття. Про це повідомляють на сайті Дніпропетровської ОВА.
Діти, які живуть у шелтерах для переселенців, вивчають історію, українську, англійську мови, математику та беруть участь у різних творчих майстеркласах. Більшість учнів – з Луганської та Донецької областей.
Тетяна привела на заняття сина-четвертокласника. Вони приїхали з окупованої Волновахи. Жінка каже: в Дніпрі з родиною вже кілька місяців, а повертатися нема куди, житло зруйноване.
“Через війну син багато пропустив зі шкільної програми. Добре, що в нас є можливість надолужити. Дитина ходить на заняття із задоволенням. Найбільше подобається математика”, – розповіла Тетяна.
В репетиторському центрі один навчальний день на тиждень. Проводять 3-5 уроків з перервами на ігри. Також є творча майстерня, де дітей навчають робити іграшки, ляльки, малювати та ліпити. А дошкільнят готують до першого класу.
“Опікуємося п’ятьма шелтерами. Там мешкають 60 дітей. Щотижня приймаємо малечу у себе на заняттях. Тут все облаштовано, аби діти почували себе комфортно. З ними займаються професійні педагоги, які допомагають подолати стрес, покращити емоційний стан", – розповіла представниця центру Ганна.
За словами педагогів, діти не одразу йдуть на контакт, але після занять розкриваються, веселішають, знаходять нових друзів.
“На Дніпропетровщині для дітей підготували різноманітне дозвілля. В бібліотеках для найменших проходять різні майстеркласи та “казкові” читання. Історичний музей запрошує на екскурсії, Молодіжний театр – на вистави. Збирає хлопчиків та дівчаток й кіноцентр "Веснянка”, – зазначила заступниця голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Ольга Горб.
Загалом у репетиторському центрі за 4 місяці провели майже 3 тисячі уроків для дітей-переселенців.
Читайте також
У Дніпрі для переселенців організували безкоштовну екскурсію до бібліотеки української діаспори
У дніпровському шелтері дітей-переселенців розважили аніматори з Харкова
Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро