У дніпровському шелтері дітей-переселенців розважили аніматори з Харкова

У дніпровському шелтері дітей-переселенців розважили аніматори з Харкова

Ексклюзивно
У дніпровському шелтері дітей-переселенців розважили аніматори з Харкова

В один з дніпровських шелтерів для переселенців завітали аніматори з Харкова. Вони влаштували для дітей розважальне шоу з ручними різнокольоровими голубами.

7-річна Ганна разом з батьками та 15-річною сестрою виїхала на початку березня з Кремінної Луганської області. Розповідає, що в рідному місті постійно чула вибухи. У Дніпрі їй стало спокійніше. До того ж волонтери часто організовують різноманітні заходи.

Мати дівчинки Інна Рухлевич розповідає: помітила як діти заспокоїлись та прийшли до тями після того, що їм довелося пережити у рідному місті.

“У нас великі обстріли були. Ми сиділи у льоху, що облаштували для себе. Встигали тільки, коли воно все трошки затихало, ми виходили, бігом купалися, їли і назад заходили у льох. Для того, щоб дітям не ламати психіку, ми зібрали частково свої речі і переїхали у місто Дніпро”, – згадує жінка.

Інна переконана, такі заходи необхідні дітям, бо допомагають відволіктись від думок про домівку.

Команда аніматорів з Харкова, яка розважає дітей-переселенців, на початку війни повномасштабної війни влаштовувала вистави у метро та укриттях рідного міста.

“Досить страшно було в перші часи, особливо це було видно по дітях, яких спочатку замкнули на одній території. Тобто, вони не бачать сонця, оскільки перебувають у бомбосховищі 24/7. Це саме те, чим ми займалися до війни, ми розважали дітей, проводили заходи, а тепер зрозуміли, що саме під час війни це надзвичайно важливо”, –розповідає аніматор Артем Герасименко.

З Дніпра аніматори розпочали свій всеукраїнський тур. Загалом планують відвідати 25 міст України.

Читайте також

Дітей з Дніпропетровської області оздоровлюють за кордоном та в освітніх центрах

На Дніпропетровщині зареєструвались 283 тисячі переселенців

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок