У Дніпрі розпочався І-й тур Чемпіонату України з водного поло серед жінок (ВІДЕО)

У Дніпрі розпочався І-й тур Чемпіонату України з водного поло серед жінок (ВІДЕО)

У Дніпрі розпочався І-й тур Чемпіонату України з водного поло серед жінок (ВІДЕО)
.

21 лютого в Дніпрі, у басейні Дніпровського національного унівеситету, розпочався І-й тур Чемпіонату України з водного поло серед жінок.

За словами головної судді змагань Світлани Вишневської, у змаганнях беруть участь дівчата з 13 років з Дніпропетровської, Харківської, Київської та Донецької областей. Перший тур завершиться 23 лютого.

Вікторія Сироткіна – учасниця збірної Донецької області. Займається водним поло близько 7 років. Каже, тренувалися з командою 6 разів на тиждень, щоб забивати м’яча у ворота суперниць.

«Ми намагалися тренувати усього потрохи, тобто, і силові стратегії, і плавпідпоготовку. І я вважаю, що нам все вдалося і в нас є всі шанси перемогти», – каже Вікторія.

Команда Київської області – наймолодша на чемпіонаті. Її тренер Михайло Лебедів каже: щоб перемогти сильніших суперниць, його вихованки тренувалися за посиленою програмою.

«Вотерполіст повинен вміти добре плавати чотирма способами. Є ще специфічні підготовчі вправи, які сприяють тому, що гравець знаходиться у вертикальному положенні у воді, не торкаючися дна. Це жими, робота ніг і так далі. Бо специфіка водного поло якраз у тому, що ми не торкаємося дна, а глибина басейну 2 метри 20 сантиметрів», – зазначив тренер.

За словами головної судді Світлани Вишневської, у першому турі чемпіонату змагаються команди з Дніпропетровської, Харківської, Київської та Донецької областей. Говорить, цього разу учасники однаково сильні, тому судді будуть більш прискіпливими.

«Суддів обслуговують два рефері, за суддівським столиком до 5 чоловік. Це дуже важкий процес, тому що треба бачити те, що не бачить глядач», – зауважила суддя.

Перший тур чемпіонату завершиться 23 лютого.

На початок