Аварія Інтерсіті+: УЗ відсторонила низку керівників Придніпровської залізниці

Аварія Інтерсіті+: УЗ відсторонила низку керівників Придніпровської залізниці

Аварія Інтерсіті+: УЗ відсторонила низку керівників Придніпровської залізниці
. Суспільне Запоріжжя

Укрзалізниця відсторонила від виконання посадових обов’язків низку керівників Придніпровської залізниці, службова недбалість яких ймовірно і призвела до сходження 6 вагонів поїзда Інтерсіті+ Київ – Запоріжжя. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Попередні висновки службового розслідування причин аварії – грубі порушення в утриманні верхньої будови колії. Зокрема, комісія Укрзалізниці, яка проводить службове розслідування, виявила технологічні порушення під час виконання колійних робіт на цій ділянці. Крім того, встановлено порушення під час ведення журналів обліку.

“Вже є попередні результати розслідування аварії поїзда та перелік винних, яких ми звільнимо та притягнемо до відповідальності, а коло відповідальних осіб може бути розширене. Також за зазначеним фактом Національна поліція відкрила кримінальне провадження”, – зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Від виконання посадових обов’язків відсторонено заступника директора, першого заступника начальника, головного інженера служби колії та інших керівників регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Що відомо:

  • 29 березня близько 14:35 у районі селища Славгород Синельниківського району Дніпропетровської області під час руху зійшли з рейок шість останніх вагонів швидкісного потягу «Інтерсіті» № 732 сполучення «Київ – Запоріжжя».
  • За фактом аварії швидкісного потягу "Інтерсіті +" поліція відкрила кримінальне провадження. Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції в Дніпропетровській області.
  • Справу кваліфікували за ст. 276 (порушення правил безпечного руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України.
  • Станом на 31 березня залізничники відновили контактну мережу і колії на місці аварії швидкісного потягу "Інтерсіті +" сполученням Київ – Запоріжжя: рух між Запоріжжям і Дніпром відновили.

Читайте також

Викрадений кабель зі станції "Дарниця": три потяги УЗ відстають від графіка

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок