HBO виплатить спадкоємцям Майкла Джексона $100 млн за фільм "Залишаючи Неверленд"

HBO виплатить спадкоємцям Майкла Джексона $100 млн за фільм "Залишаючи Неверленд"

HBO виплатить спадкоємцям Майкла Джексона $100 млн за фільм "Залишаючи Неверленд"

У понеділок, 14 грудня, спадкоємці Майкла Джексона виграла в суді апеляцію у телеканалу HBO, який у 2019 році показав фільм про короля попмузики "Залишаючи Неверленд". Як повідомляє Variety, телеканалу доведеться виплатити спадкоємцям артиста $ 100 млн.

Спадкоємці аргументували необхідність виплати компенсації тим, що у 1992 році Джексон підписав з телеканалом договір, згідно з яким НВО протягом 27 років не буде робити ганебних заяв про нього, членів його родини та працівників. Апеляційний суд дев'ятого округу США ухвалив, що цей договір діє і нині.

У 2019 суд нижньої інстанції дозволив спадкоємцям Джексона передати заяву до третейського суду, HBO подав апеляцію, проте апеляційний суд підтримав попереднє рішення.

Документальний фільм "Залишаючи Неверленд" присвячений подіям з життя двох чоловіків: 37-річного режисера Джеймса Сейфчака і 41-річного хореографа Вейда Робсона. Вони дітьми дружили з попзіркою, однак, ставши дорослими, зрозуміли, що були жертвами насильства зі сторони співака. Маленький Джеймс познайомився з артистом на зйомках реклами Pepsi, а Вейд був запрошений на аудієнцію з Джексоном після перемоги на дитячому танцювальному конкурсі.

Як стверджують потерпілі, Робсону було 7 років, коли його вперше піддали насильству, а Сейфчаку – 10. Діти разом з іншими "маленькими друзями" Джексона нерідко гостювали на його ранчо Неверленд, де ночували з артистом в одній спальні, окремо від батьків.

Незабаром після виходу фільму спадкоємці Джексона звинуватили його творців в наклепі та подали до суду, вимагаючи компенсацію у розмірі $100 млн. У позовній заяві канал HBO звинуватили у недобросовісній перевірці фактів, однобокій подачі інформації та порушенні стандартів журналістики.

У HBO натомість потрактували цей позов як виступ проти свободи слова. Адвокат відповідачів Теодор Бутрус вважає, що договір 1992 року фактично закінчився після того, як кожна зі сторін виконала свої зобов'язання.

Читайте також

Майкл Джексон, Елвіс Преслі та Кобі Браянт. Forbes показав, хто із зірок заробляє після смерті

Більше нагород, ніж у Майкла Джексона: хто встановив новий рекорд на American Music Awards

На початок