Український стартап Rozmova отримає фінансову підтримку від Google на розширення

Український стартап Rozmova отримає фінансову підтримку від Google на розширення

Google дасть гроші на стартап Rozmova — вклад у ментальне здоров'я
Сервіс із пошуку психологів Rozmova. Facebook/Rozmova

Український стартап про ментальне здоров'я Rozmova отримав підтримку від Google. Кошти спрямують на розширення проєкту за межами України та покращення сервісу за допомогою штучного інтелекту.

Про це повідомляє Forbes Україна.

Стартап Rozmova, маркетплейс для психотерапевтів, оголосив про отримання підтримки від Google. Оцінка компанії після цього раунду становить $8 млн.

Отримані інвестиції будуть використовувати для розширення представленості на міжнародному ринку та вдосконалення сервісу за допомогою штучного інтелекту.

Загальна сума залучених інвестицій за весь час існування стартапу становить $500 000. У 2024 році Rozmova відкрила новий етап інвестицій на $800 000, з яких вже залучено $300 000.

Про проєкт Rozmova

Rozmova (Clearly) – це платформа, яка об'єднує психотерапевтів з клієнтами як онлайн, так і офлайн. Продукт створили двоє українців — Дмитро Мараховський і Дмитро Коваленко, його запустили за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.

Станом на червень на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах. У червні 2024 року користувачі проводять на платформі 9000 сесій щомісяця. У 2023 році виторг стартапу дорівнював $2 млн, і Rozmova очікує досягти цього показника вже наприкінці червня 2024 року.

Google for Startups Ukraine Support Fund вже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Крім того, стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу. У травні 2024 року Google, за сприяння Мінцифри, розпочала приймати заявки на другий етап Фонду підтримки Google для стартапів в Україні обсягом $10 млн. Українські компанії можуть отримати до $100 000 для ведення бізнесу, а також додаткові $350 000 кредитами Google Cloud.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок