Нові серії чи повноцінний сезон? Netflix оголосив, що продовжить серіал "Проблема трьох тіл"

Нові серії чи повноцінний сезон? Netflix оголосив, що продовжить серіал "Проблема трьох тіл"

Netflix продовжив науково-фантастичний серіал "Проблема трьох тіл"
Кадр із серіалу "Проблема трьох тіл". Скриншот із трейлера

Стримінгова платформа Netflix оголосила, що продовжить науково-фантастичний серіал "Проблема трьох тіл". Але поки невідомо — чи буде це кілька серій, чи повноцінний другий сезон.

Про це 16 травня розповідає Variety.

"Проблема трьох тіл" — телесеріал за мотивами трилогії китайського письменника Лю Цисіня "Пам'ять про минуле Землі". Перший сезон є адаптацією романів "Проблема трьох тіл" і частково "Темний ліс".

Сюжет розповідає про групу вчених, яка об'єднує зусилля з урядом, щоб протистояти великій загрозі для людства, викликаній помилковим рішенням, що його ухвалила молода жінка в Китаї у 1960-х роках.

Серіал дебютував у березні 2024 року і провів три тижні на першій позиції в десятці найкращих проєктів Netflix, а також ще чотири тижні на нижчих позиціях чарту.

Головні ролі в першому сезоні серіалу виконали Джесс Хонг, Джован Адепо, Бенедикт Вонг, Марло Келлі та інші.

Поки невідомо, на якому саме тексті ґрунтуватимуться нові серії та їхня загальна кількість. У компанії зазначили, що повідомлять про це додатково.

Але точно над новими епізодами працюватимуть відзначені премією "Еммі" Девід Беніофф і Ді Бі Вайсс та Александр Ву.

"Проблема трьох тіл" — перший новий проєкт Беніоффа та Вайса після "Гри престолів", а Ву відомий за таким проєктом як "Справжня кров".

"Ми в захваті від того, що зможемо розповісти цю історію до її епічного завершення. Відколи ми прочитали останню сторінку чудової трилогії Лю Цисіня, ми сподівалися, що зможемо перенести глядачів до кінця Всесвіту разом з нами. Так і сталося!", — кажуть вони.

У Netflix вважають, що наступні епізоди допоможуть серіалу "злетіти до небувалих висот" під вправними руками трійці авторів: "Їхнє блискуче бачення як оповідачів поєднується з дивовижним партнерством і, як і фанати, ми не можемо дочекатися, щоб побачити, що вони приготували для нас".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок