Монтажер "Богемної рапсодії" стане режисером біографічного фільму про Антоніо Вівальді

Монтажер "Богемної рапсодії" стане режисером біографічного фільму про Антоніо Вівальді

Джон Оттман зніме байопік про Вівальді
Джон Оттман отримав "Оскар" за найкращий монтаж у фільмі "Богемна рапсодія", 24 лютого 2019 року. AP/Jordan Strauss

Монтажер "Богемної рапсодії" Джон Оттман співпрацюватиме з Девідом Франко для створення байопіку про італійського композитора Антоніо Вівальді.

Про це повідомляє Variety.

Сценарій до фільму створили 20 років тому Кевін Лунд і Ті Джей Скотт. На той час сценаристи планували, що режисером має стати Рон Говард.

У 2018 році Девід Франко, музичний продюсер попередніх версій фільму, представив сценарій Оттману, якого вважав "призначеним втілити Вівальді у життя". "Немає нікого більш відповідного для створення цієї чудової історії", — сказав він.

Оттман спільно з авторами сценарію почав працювати над його переосмисленням, але проєкт знову зупинився через пандемію COVID-19. Команда переконана, що після стількох невдалих спроб створити фільм ця буде успішною. "Після всіх цих років ми ніколи не були більш впевнені. Джон вдихнув у нього нове життя, — говорить сценарист Скотт. — Його ідеї та режисура справді надихають".

Ще не вирішено, чи Оттман буде писати музику до фільму. "Я мав також написати музику для «Богемної рапсодії», але відчував, що це зістарить фільм. Натомість я використав різні елементи музики Queen, яка зараз є класикою, що не старіє. Таким самим буде мій підхід для Вівальді", — каже режисер. За монтаж "Богемної рапсодії" Оттман отримав "Оскар".

Оттаман додає, що мріє побачити, як гітарист Queen Браян Мей грає "Чотири пори року" в кінцевих титрах.

Більша частина творів Вівальді була загублена понад 200 років, поки її не знайшли під час Першої світової війни.

Сьогодні "Чотири пори року" Вівальді є однією з найвідоміших, найчастіше записуваних і виконуваних класичних композицій у світі.

Вівальді став священником, щоб отримати замовлення на написання музики, на що ревно реагували його суперники і церковна ієрархія. Його першим призначенням було місце музичного директора в оркестрі жіночого сиротинця, де він зав'язав таємний роман з учителькою. Фільм розповість історію забороненого кохання композитора, обману та трансформаційної сили музики.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок