Британський комік Джо Лісетт зізнався, що медіа підхопили чотири фейкові новини, які він придумав

Британський комік Джо Лісетт зізнався, що медіа підхопили чотири фейкові новини, які він придумав

Британський комік Джо Лісетт поширив фейкові новини в медіа
Джо Лісетт. Getty Images/Tom Van Schelven/Comic Relief

Комік Джо Лісетт розповів, як він поширив чотири фейкові новини у британських медіа. Серед них — історія про чоловіка з синцем у формі принца Гаррі та про встановлення статуї співака Єна Воткінса з гурту Steps, відомого під псевдонімом H.

Про це повідомляє The Guardian.

У першому епізоді свого нового шоу на Channel 4 Джо Лісетт заявив, що чотири історії, які підхопили газети та телевізійні новини, були повністю вигадані. Під час виступу на п'ятничному вечірньому шоу Late Night Lycett, комік озвучив їх: футболіст із Бірмінгема отримав на стегні синець, який нагадував обличчя принца Гаррі; дослідження показало, що чоловіки з Бірмінгема мають найдовші пеніси у Великій Британії; мурал Дороті з "Чарівника країни Оз" в Бірмінгемі був оголошений роботою Бенксі; а статуя H з гурту Steps була встановлена у Ковбриджі, Уельс.

Єн Воткінс (Н), учасник музичного колективу Steps, записав відео для програми, підтверджуючи, що це "фейкові новини".

Минулого тижня Лісетт стверджував, що стоїть за численними фейковими новинами, які були опубліковані в провідних медіа протягом останнього місяця.

Ці історії з'явилися у таких національних медіа, як Mail, The Sun, BBC News, ITV News, Sky News та The Independent.

Лісетт, родом із Бірмінгема, відомий своїми жартами. У 2020 році він змінив ім'я на Г'юґо Босс у знак протесту проти того, як німецький бренд відправляв листи з вимогами припинити використання слова "бос" деяким маленьким бізнесам та благодійним організаціям.

Він також подрібнив 10 000 фунтів стерлінгів у деревообробному станку, протестуючи проти ролі Девіда Бекгема як амбасадора чемпіонату світу FIFA 2022 року, який проходив у Катарі — країні з гомофобною політикою, хоча пізніше виявилося, що ці гроші були фальшивими.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок