Олівія Родріґо запустила ініціативу на підтримку репродуктивних прав

Олівія Родріґо запустила ініціативу на підтримку репродуктивних прав

Олівія Родріґо запустила ініціативу на підтримку репродуктивних прав
Олівія Родріґо. Photo by Lionel Hahn/Getty Images

Американська виконавиця Олівія Родріґо розпочала своє турне GUTS із оголошення про запуск глобальної ініціативи Fund 4 Good, яка підтримує репродуктивні права.

Про це повідомили Billboard та Dazed.

За словами співачки, фонд працює на підтримку всіх людей, які "прагнуть до свободи репродуктивного здоров'я". Фонд безпосередньо підтримуватиме громадські некомерційні організації, які борються за освіту для дівчат, підтримку репродуктивних прав і запобігання гендерному насильству.

Під час північноамериканської частини турне Родріґо співпрацюватиме з Національною мережею фондів з абортів, щоб допомогти тим, хто зіткнулися з перешкодами у сфері охорони здоров'я після скасування рішення у справі "Ро проти Вейда"Ро проти Вейда — історичне рішення Верховного суду США 1973 року, яким стверджено, що Конституція США захищає свободу вагітної жінки здійснити аборт без надлишкових державних обмежень. у 2022 році.

Частину коштів від продажу квитків на GUTS World Tour буде передано до Fund 4 Good.

Родріґо вже давно заявляє про свою підтримку питань жіночого здоров'я. У червні 2022 року вона розкритикувала Верховний суд за скасування рішення у справі "Ро проти Вейда".

"Я спустошена й налякана тим, що так багато жінок і дівчат помруть через це", — сказала вона перед тисячами відвідувачів фестивалю.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок