Проєкт фільму Антоніо Лукіча відзначили на 21-му Берлінському ринку копродукції

Проєкт фільму Антоніо Лукіча відзначили на 21-му Берлінському ринку копродукції

Проєкт фільму Антоніо Лукіча відзначили на 21-му Берлінському ринку копродукції
. Фото: Anna Yatsenko/Facebook

Перемогу на премії 21-го Берлінського ринку копродукції (Berlinale Co-Production Market) отримав український режисер Антоніо Лукіч.

Про це він розповів у сториз Instagram.

Berlinale Co-Production Market — один із найбільших світових майданчиків, де можна знайти партнерів для спільного виробництва й фінансування фільмів.

Участь брав проєкт Лукіча "Дівчина, яка кричить". Це стрічка про дівчину, яка після початку повномасштабного вторгнення опиняється в Ірландії та намагається там втілити свою мрію стати акторкою.

"Тепер ми зобов'язані зробити хороший фільм", — написав режисер.

Фільм отримав Eurimages Co-production Development Awards — нагорода була створена для заохочення міжнародного спільного виробництва на початкових етапах проєкту і становить 20 тисяч євро.

антоніо лукіч
Проєкт Антоніо Лукіча отримав нагороду на Берлінському ринку копродукції. Скриншот зі сториз в Instagram

Про Антоніо Лукіча

Антоніо Лукіч — це український теле- та кінорежисер, сценарист з Ужгорода. Автор фільмів "Люксембург, Люксембург" та "Мої думки тихі", а також телесеріалів "Секс, інста і ЗНО" й "Королі палат".

21-й Берлінський ринок копродукції триває до 21 лютого 2024 року під час Берлінського кінофестивалю і Європейського кіноринку.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок