У найсвіжішому оновленні гри The Sims 4 додали можливість створити персонажа з вітиліго

У найсвіжішому оновленні гри The Sims 4 додали можливість створити персонажа з вітиліго

У найсвіжішому оновленні гри The Sims 4 додали можливість створити персонажа з вітиліго
. Скриншот із трейлера до гри

У безкоштовному оновленні гри The Sims 4 з'явилася можливість створювати персонажів з вітиліго. Існує кілька варіантів з різним рівнем покриття різних частин тіла.

Про це 13 лютого повідомляє Mashable.

Продюсер The Sims 4 Еш Вейт зазначає, що загалом є 61 варіант, як саме може проявлятися захворювання на шкірі сімаПерсонаж гри The Sims 4. Користувачі матимуть кілька зразків на вибір. Вони також можуть додавати їх персонажам будь-якого віку: від немовлят до літніх людей.

у сімм додали вітіліго
Варіанти, як можна розмістити плями на обличчя персонажа. Скриншот із трейлера до гри

Над новою функцією розробники працювали з моделлю Вінні Гарлоу, яка живе з цим захворюванням із чотирьох років. Вона назвала "чарівною" новину про те, що ця хвороба з'явилася в The Sims 4.

"У дитинстві я проводила багато часу, граючи в The Sims. Я думаю, що це прекрасно — мати можливість представляти своє справжнє «я» в грі. Це партнерство є потужною заявою, яка заохочує гравців приймати те, що робить їх унікальними як у грі, так і в реальному житті", — сказала жінка.

Співпраця з Гарлоу також охоплює її версію, яку можна завантажити з галереї через акаунт галереї Maxis. Вона також працювала з командою The Sims над створенням свого ігрового будинку мрії.

у сімм додали вітіліго
Скриншот із трейлера до гри

Оновлення вітиліго в The Sims 4 — це лише один із кроків розробника, спрямований на підвищення інклюзивності гри.

Раніше до гри додали можливість створювати персонажів зі шрамами від хірургічних операцій, бандажами. На вибір також є можливість додати форму або медичний одяг.

"The Sims, серед іншого, це можливість побачити себе і відчути себе представленим у грі. Це дуже важливо для команди розробників і для наших гравців. У нас є незліченна кількість культур, людей і місць, які ми хочемо додати в гру!", — додає продюсер гри.

Вітиліго — набуте хронічне порушення пігментації, що характеризується появою чітко відмежованих білих плям на шкірі. Ураження можуть з'являтись у будь-якому віці на будь-якій ділянці тіла.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок