У "Дії" можна проголосувати за 11-го учасника національного відбору на "Євробачення-2024"

У "Дії" можна проголосувати за 11-го учасника національного відбору на "Євробачення-2024"

У "Дії" можна проголосувати за 11-го учасника національного відбору на "Євробачення-2024"
. Фото: Суспільне

Суспільне Мовлення запустило опитування в "Дії": українці можуть обрати одинадцятого фіналіста чи фіналістку національного відбору на "Євробачення-2024". Опитування триватиме з 15 до 21 грудня.

Взяти участь в опитуванні можуть всі охочі віком від 14 років. Для цього потрібно:

  • зайти в застосунок "Дія";
  • в розділі "Послуги" обрати "Опитування";
  • віддати свій голос за одного з 9 кандидатів і кандидаток.

Голосувати можна лише один раз, змінити свій вибір неможливо.

За 11-те місце у фіналі національного відбору змагаються:

голосування євробачення
Проголосувати можна у застосунку "Дія". Колаж Суспільне Культура

За результатами опитування сформують рейтинг, але якщо учасник з найбільшою кількістю голосів через вагомі причини не зможе взяти участь у фіналі, до нього пройде наступний за списком претендент.

Повний перелік фіналістів оприлюднять до 29 грудня.

За словами голови делегації України на "Євробаченні" Оксани Скибінської, "глядацький вибір" — одне з нововведень цьогорічного національного відбору.

Фінал відбудеться 3 лютого 2024 року у форматі телевізійного концерту. Переможця або переможицю визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу українці також шляхом онлайн-голосування.

У листопаді Суспільне Мовлення оголосило імена та назви пісень 10 фіналістів національного відбору на "Євробачення-2024". До списку потрапили: alyona alyona & Jerry Heil, Drevo, INGRET, MÉLOVIN, NAHABA, NAZVA, SKYLERR, YAGODY, YAKTAK та Ziferblat.

68-й Пісенний конкурс "Євробачення", участь у якому візьмуть представники 37 країн, в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали відбудуться 7 та 9 травня, а гранд-фінал проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок