"Євробачення-2024" проведуть у Мальме

"Євробачення-2024" проведуть у Мальме

"Євробачення-2024" проведуть у Мальме
. Фото: Aaron Chown/PA Images via Getty Images

Гранд-фінал пісенного конкурсу "Євробачення-2024" пройде у шведському місті Мальме. Про це Європейська мовна спілка оголосила на офіційному сайті конкурсу 7 липня.

Півфінали відбудуться у вівторок 7 та четвер 9 травня, а фінал — 11 травня на Арені Мальме.

Мальме — третє за кількістю населення місто країни. Його обрали, оскільки "прихильність [міста] до різноманітності, інклюзивності та інновацій ідеально відповідає духові конкурсу".

Крім того, за словами організаторів, компактний розмір Мальме і добре розвинена транспортна інфраструктура означає, що всі, хто бере участь у конкурсі, включно з делегаціями ЗМІ та вболівальниками, зможуть легко орієнтуватися в місті.

Виконавчий директор "Євробачення" Мартін Остердаль привітав цю новину: "ЄМС дуже рада, що Мальме обрали містом — господарем пісенного конкурсу. Мальме посідає особливе місце в історії конкурсу, успішно приймаючи його спочатку в 1992 році, а потім у 2013 році — після останньої перемоги Лорін".

Це вже втретє, коли Мальме прийматиме "Євробачення" після 1992 та 2013 років, і це буде перший раз, коли конкурс не будуть проводити у столиці країни-господарки протягом 5 років поспіль.

Сама Швеція прийматиме "Євробачення" всьоме. До цього вона проводила конкурс у Стокгольмі в 1975, 2000 і 2016 роках, у Гетеборзі в 1985 році, а також у Мальме в 1985 році.

"Ми пишаємося і раді знову вітати пісенний конкурс «Євробачення» в Мальме", — сказала Катрін Штернфельдт Ямме, голова муніципальної виконавчої ради міста.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок