ONUKA в японській грі: трек українки з'явився у віртуальному екшні

ONUKA в японській грі: трек українки з'явився у віртуальному екшні

ONUKA в японській грі: трек українки з'явився у віртуальному екшні
Кадр із японської гри Kemuri. Фото: скриншот/YouTube/UNSEEN

Трек ZENIT українського етнофольклорного гурту ONUKA використали для трейлера нової японської гри Kemuri.

Трейлер 8 грудня з'явився на YouTube-каналі розробника.

Гру створила японка Ікумі Накамура, художниця та режисерка відеоігор. Вона займалась новинкою у власній ігровій студії UNSEEN.

Художниця Ікумі Накамура і її донька, Kemuri гра
Художниця Ікумі Накамура зі своєю донькою, 8 грудня 2023 року. Фото: The Game Awards/X

Як розповідають творці відеогри, у віртуальному світі Kemuri поєднуються традиційний японський фольклор, сучасна культура, естетика аніме та "інтернаціональний колорит, де надприродні дива існують просто за межами бачення звичайних людей".

Головні герої гри — мисливці на істот йокай (yokai). Вони вистежують та швидко борються зі здобиччю. Команда полювальників матиме справу "з екзистенційними темами та моральними дилемами". Йокаї переховуються серед населення мегаполіса. Деякі з них злі, деякі — товариські. У гру можна буде грати наодинці або з друзями.

Головною музичною темою до ролика-анонсу стала пісня ZENIT гурту ONUKA. У 2021 році кліп на цю пісню отримав нагороду як найкраще музичне відео на кінофестивалі Around International Film Festival у Барселоні.

Хто така ONUKA

ONUKA — український музичний гурт, що грає в жанрі електрофольку. Особливістю гурту є використання національних народних мотивів та інструментів в електронній музиці.

Робота над проєктом почалася влітку 2013 року. Співавторами стали Наталія Жижченко — колишня солістка гуртів Tomato Jaws та KOOQLA, і Євген Філатов — лідер гурту The Maneken.

У травні 2015 року гурт ONUKA переміг у відборі серед українських гуртів для участі у фестивалі Sziget, де виступив 11 серпня на майданчику British Knights Europe Stage.

13 травня 2017 року гурт виступив як запрошені артисти у фіналі пісенного конкурсу "Євробачення 2017", що відбувся у Києві. У виступі також взяв участь Національний академічний оркестр народних інструментів України (НАОНІ).

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок