Кліп ONUKA переміг на міжнародному кінофестивалі в Барселоні

Кліп ONUKA переміг на міжнародному кінофестивалі в Барселоні

Кліп ONUKA переміг на міжнародному кінофестивалі в Барселоні
. Кадр з кліпу на пісню Zenit

Кліп українського гурту ONUKA на пісню ZENIT отримав нагороду як найкраще музичне відео на кінофестивалі Around International Film Festival 2021 в Барселоні. Про це повідомляється на офіційній сторінці гурту на Facebook.

"Створюючи цей кліп, ми сподівались, що він допоможе відкрити очі на красу навколишнього світу", – кажуть в ONUKA.

Також гурт подякував режисеру відео Євгену Філатову (the Maneken), чоловіку вокалістки Нати Жижченко, і художниці по костюмах Лесі Патоці, яка створювала образи для героїв. Усі вбрання були створені з перероблених матеріалівЗа допомогою кліпу Леся Патока намагається звернути увагу на розумне споживання. Так, сировиною для виготовлення костюмів стали понад 15 мішків речей, знайдених на київських секонд-хендах. – в них не використали жодного нового ґудзика або відрізу тканини.

Кліп на пісню ZENIT вийшов в грудні 2019 року у день сонцестояння. Це шостий офіційний кліп за шість років існування електро-фолк гурту.

За сюжетом казкові герої з гір, річок та полів під звуки трембіт, цимбал і телинок сходяться в спільному танку. Їхня єдність і є присвятою красі навколишнього світу.

Читайте також

14 гуртів, які могли б взяти участь у Нацвідборі до Євробачення 2021, якби не коронавірус

Шлях музиканта в Україні. Із чого починати й куди йти новому артистові

16 інділейблів України. Хто зараз створює альтернативу великим продюсерським центрам

На початок