Вікна для відбудови України: у Варшаві відбудеться благодійний аукціон польського дизайну

Вікна для відбудови України: у Варшаві відбудеться благодійний аукціон польського дизайну

Вікна для відбудови України: у Варшаві відбудеться благодійний аукціон польського дизайну
Фонд BRDA

27 листопада 2023 року у Варшаві в приміщенні DESA Unicum відбудеться благодійний аукціон "Польський дизайн. Українська відбудова", організований спільно з польським фондом BRDA. Продаж робіт дозволить продовжити проєкт "Вікно", в межах якого в Україні відновлюють зруйновані внаслідок війни будинки.

Про це Суспільне Культура повідомила пресслужба.

У аукціоні візьмуть участь майже 40 митців і мисткинь, дизайнерів та дизайнерок. На аукціоні можна буде побачити скульптури, декоративні тканини, килими, широкий спектр скла і кераміки та придбати їх.

Вже зараз доступний онлайн-каталог аукціону, який можна переглянути за посиланням. Взяти участь в аукціоні можна буде також онлайн. Продаж робіт дозволить продовжити проєкт "Вікно", в межах якого фонд BRDA відправляє вікна до українських громадських організацій.

У Варшаві відбудеться благодійний аукціон "Польський дизайн. Українська відбудова"
З каталогу аукціону. Фонд BRDA

Про проєкт "Вікно"

Проєкт "Вікно" — це соціальна ініціатива, яка реагує на один з найактуальніших викликів в Україні — відсутність вікон. Відправлення вживаних вікон, отриманих з ремонтів, демонтажів та залишкових запасів виробників, українським неприбутковим організаціям дозволяє мешканцям повертатися до своїх будинків. Наразі фонд відправив до України 1863 вікон, що підтримало майже тисячу родин.

Виставка, присвячена проєкту "Вікно", отримала головну нагороду на цьогорічному Лондонському бієнале дизайну. "Цей проєкт – відповідальна екологічна, проста і обчислювана форма допомоги. Однак, хоча вікна надходять до BRDA безкоштовно — пожертвами, логістика проєкту, як-от організація транспорту та упакування вікон, є значним витратним елементом – тому ідея проведення аукціону!", — зазначають організатори.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок