На Netflix можуть з'явитися ігри за мотивами "Венздей" та "Гри в кальмара" — WSJ

На Netflix можуть з'явитися ігри за мотивами "Венздей" та "Гри в кальмара" — WSJ

На Netflix можуть з'явитися ігри за мотивами "Венздей" та "Гри в кальмара" — WSJ
Колаж Суспільне Культура. Фото: wednesdaynetflix/Instagram, з відкритих джерел

Стримінгова платформа Netflix планує перетворити кілька своїх найбільш рейтингових проєктів на відеоігри. Зокрема, це стосується серіалів "Венздей" та "Гра в кальмара".

Про це 16 жовтня з посиланням на власні джерела повідомило видання The Wall Street Journal.

Також компанія розглядає можливість створити ігри за серіалами про Шерлока Холмса та "Чорне дзеркало", а ще фільмом "Евакуація".

бекнсі
Кадр із серіалу "Гра в кальмара". Netflix

Ігри від Netflix не нова річ: зараз застосунок платформи пропонує користувачам завантажити та пограти, наприклад, у "Вибухові кошенята: The Game або Ghost Detective". Нині ж особлива увага до ігор від стримінгового сервісу через те, що компанія почала випускати спеціальний додаток-контролер для пристроїв iOS, який дозволяє використовувати телефон як геймпад з підключеним до нього телевізором.

Наразі Netflix пропонує понад 70 ігор на своїй платформі і планує розширити цю кількість до кінця 2023 року. Сервіс нині ліцензує каталог відомих ігор, таких як Bloons TD 6 чи Classic Solitaire. До них мають доступ передплатники платформи. Вони можуть завантажити їх із програми без додаткової плати.

Від самого початку Netflix ніколи не стягував плату за свої ігри та не встановлював додаткових зборів у своєму ігровому домені. Щоб грати на телефоні, користувачам потрібна лише підписка.

Ігри — це частина стратегії, яка допомагає передплатникам повертатися до стримінгового сервісу, особливо в перервах між сезонами.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок