Суспільне оголосило авторку та читця Радіодиктанту національної єдності 2023

Суспільне оголосило авторку та читця Радіодиктанту національної єдності 2023

Суспільне оголосило авторку та читця Радіодиктанту національної єдності 2023
Суспільне мовлення

Авторкою Радіодиктанту національної єдності 2023 року стала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. А читати диктант буде актор Олексій Гнатковський, який зіграв Івана Довбуша у фільмі "Довбуш".

Про це етері Українського радіо оголосили член правління Суспільне та керівник проєкту "Радіодиктант національної єдності" Дмитро Хоркін та виконавча продюсерка Українського радіо, координаторка проєкту "Радіодиктант національної єдності".

До методичної роботи над радіодиктантом долучиться мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко.

Минулого року текст радіодиктанту "Твій дім" написала письменниця та режисерка Ірина Цілик. Читала диктант народна артистка Ада Роговцева.

Коли буде радіодиктант

Цьогоріч радіодиктант вперше відбудеться 27 жовтня об 11:00 — у День української писемності та мови. Досі цей день відзначали 9 листопада. Але з 2023 року, згідно з указом президента, День української писемності та мови відзначатимуть саме цього дня.

Де слухати радіодиктант:

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності започаткувала команда Українського радіо у 2000 році для єднання навколо мови. Відтоді його проводять щороку.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок