Не більш як три твори: Amazon запровадив обмеження для авторів після численних скарг на створені ШІ книги

Не більш як три твори: Amazon запровадив обмеження для авторів після численних скарг на створені ШІ книги

Не більш як три твори: Amazon запровадив обмеження для авторів після численних скарг на створені ШІ книги
Sun Times

Amazon запровадив нове правило, що обмежує кількість книг, які автори можуть самостійно публікувати на сайті, до трьох на день. Це повʼязано з тим, що останнім часом дедалі частіше користувачі скаржаться на матеріали, створені за допомогою штучного інтелекту.

Про це 20 вересня повідомило видання The Guardian.

"Хоча ми не спостерігаємо різкого зростання кількості наших публікацій, для захисту від зловживань ми знижуємо встановлені нами обмеження на завантаження нових творів", — йдеться в заяві компанії.

В Amazon додали, що хоча ліміт поки становить 3 видання, ця кількість може бути скоригована "за необхідності". Компанія підтвердила, що раніше не існувало обмеження на кількість книг, які автори могли розміщувати на сайті в день.

Зміна правил, ймовірно, не стане "переломним моментом в управлінні потоком контенту, написаним штучним інтелектом, на платформі Amazon, — сказала старша викладачка Оксфордського університету Брукса Міріам Джонсон. — Це трохи вплине на цифри, але ті, хто заробляє гроші, наповнюючи ринок книгами, створеними штучним інтелектом, і публікує більше ніж три книги на день, знайдуть обхідний шлях".

Повідомлення зʼявилося через тиждень після того, як Amazon запровадив вимогу до авторів інформувати компанію про те, що їхній контент створений за допомогою ШІ, а також додав новий розділ до своїх правил, що містить визначення "створеного ШІ" та "створеного за допомогою ШІ" контенту.

Фейкові книги на Amazon

Нові правила з'явилися після того, як з Amazon видалив книги, підписані іменем американської авторки Джейн Фрідман — за її словами, вони створені за допомогою штучного інтелекту.

Також раніше Суспільне Культура повідомляло, що на платформі з’явилися книжки про "містичну смерть" Вікторії Амеліної, написані, ймовірно, штучним інтелектом

Одна з книг підписана іменем Ґрейс Філліпс і коштує $10.99 (приблизно 400 гривень).

В анотації немає жодної згадки про війну. В описі зазначено, що "це глибоке дослідження життя, творчості та загадкової смерті видатної української письменниці. У цій книжці ми вирушаємо у захопливу мандрівку історією, розплутуючи історичне тло, на якому Вікторія Амеліна постала як літературна ікона".

Також там згадано країну, яка "витримує шторми як внутрішніх, так і зовнішніх конфліктів".

Не більше трьох назв: Amazon запровадив обмеження для авторів, після численних скарг на створені ШІ книги
Скриншот зі сторінки Amazon

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок