Чотири українки ввійшли до списку 100 найвпливовіших людей світу від журналу Time

Чотири українки ввійшли до списку 100 найвпливовіших людей світу від журналу Time

Чотири українки ввійшли до списку 100 найвпливовіших людей світу від журналу Time
Колаж Суспільне Культура

Видання Time оприлюднило свій щорічний список 100 Next, що об'єднує найвпливовіших людей світу нового покоління.

До переліку потрапили одразу чотири українки — медикиня й командирка батальйону "Госпітальєри" Яна Зінкевич, міністерка економіки Юлія Свириденко, підприємиця Анастасія Волкова та виконавча директорка київського "Центру протидії корупції" Дар'я Каленюк.

Загалом у списку п'ять категорій — "Лідери", "Митці", "Феномени", "Інноватори" та "Адвокати".

Діяльність кожної людини у списку коротко описує інша впливова людина. Наприклад, колонку про Каленюк написав американський юрист та правозахисник Кеннет Рот, про Зінкевич — журналіст Time Армані Сід, про Свириденко — міністерка торгівлі США Джина Раймондо, про Волкову — американський інвестор Томас Стеєр.

Крім того, у перелік увійшли голова Європарламенту Роберта Мецола, акторки Мая Хоук, Рейчер Зеглер, актори Пол Мескаль, Емма Корін (використовує займенник "вони/їх"), реперка Ice Space, модель Хейлі Бібер.

У 2022 році в топ-100 найвпливовіших людей світу за версією журналу Time увійшли перша леді України Олена Зеленська, а також правозахисниця й нобелівська лауреатка Олександра Матвійчук, обох українок відзначили в списку "Лідери".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок