Художник Нікіта Тітов створив для Суспільного анімовані ролики до Дня Незалежності

Художник Нікіта Тітов створив для Суспільного анімовані ролики до Дня Незалежності

Художник Нікіта Тітов створив для Суспільного анімовані ролики до Дня Незалежності
"Цінуємо як ніколи", спільний проєкт Суспільного і Нікіти Тітова до Дня Незалежності

Суспільне Мовлення та художник Нікіта Тітов представили спільний проєкт — серію з п’яти анімованих роликів до Дня Незалежності України в межах кампанії "Цінуємо як ніколи".

Копірайтер Роман Бабко розробив серію текстів на тему "Незалежність — це…" і слоган "З Днем Незалежності, Україно! Цінуємо як ніколи".

Художник Нікіта Тітов створив графічні ілюстрації, які анімували моушн-дизайнери Суспільного Микита Ласточкін та Юрій Мордвінов. Режисером анімації став Сергій Кривошея.

Закадровий текст начитав Дмитро Хоркін, чий голос уже багато років є основним дикторським голосом офіційних заходів України, зокрема парадів на майдані Незалежності.

"«Цінуємо як ніколи» — ця фраза стала слоганом кампанії-привітання від Суспільного до Дня Незалежності. Не можна сказати, що ми раніше не цінували Незалежність. Проте не кожний з нас до початку повномасштабного вторгнення міг повною мірою усвідомити цінність Незалежності, на що ми здатні, щоб зберегти її", — розповів директор департаменту промо і дизайну Суспільного Мовлення Максим Лесняк.

"Ми всі віримо в перемогу. Віримо, що зможемо все подолати, і ще більше віримо та вдячні нашим захисникам і захисницям — наша Незалежність тримається зараз саме на них, і ціна цьому дуже велика. Тож ми маємо підтримувати наше військо, ми маємо підтримувати одне одного, бо Незалежність саме в наших руках, і тепер ми розуміємо, наскільки це цінно і яка велика її ціна! Цінуємо як ніколи", — додав художник Нікіта Тітов.

"Для візуалізації ідеї як ніхто інший підходить відомий український художник-плакатист Нікіта Тітов, чиї роботи так резонують зі щоденними почуттями людей, які, кожен на своєму місці, протистоять російській агресії. Тому нерідко ці роботи стають вірусними у соцмережах", — додає Сергій Кривошея, керівник управління промо на Суспільному.

Нікіта Тітов розповів, що вже багато років натхнення шукає в людях: тих, кого знає особисто, і тих, про кого чує щодня:

"Чесно, не уявляю зараз іншої країни у світі, в якій можна зустріти одночасно таку кількість Героїв, таку кількість вчинків і людяності. Тож кожного дня, які б не були новини, завжди знайдеться людина, яка надихне не опускати руки. Саме думки про таких людей, «звичайних» Героїв і надихають робити й створювати щось нове. В цьому проєкті все було так само — це результат наших спільних думок і вражень, прагнень і мрій разом з командою Суспільного".

Максим Лесняк сподівається, що надалі співпрацюватиме з художником у проєктах на соціальну тему.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок