Відеодзвінки у майбутньому та Highlights для підписників: нові функції у X (до ребрендингу Twitter)

Відеодзвінки у майбутньому та Highlights для підписників: нові функції у X (до ребрендингу Twitter)

Відеодзвінки у майбутньому та Highlights для підписників: нові функції у X (до ребрендингу Twitter)
Частково завершений знак Х над штаб-квартирою компанії Тwitter у Сан-Франциско, 28 липня 2023 рік. Фото: Associated Press

X (до ребрендингу — Twitter) продовжує впроваджувати нові функції як для усіх користувачів соціальної мережі, так і для власників преміумпідписки.

Вкладка Highlights

Нова функція для користувачів, які мають підписку, — тепер вони можуть додавати свої найкращі чи найулюбленіші публікації до вкладки Highlights.

Поки що вона доступна для обмеженого кола користувачів, проте незабаром нею зможуть користуватися всі передплатники.

"Показуйте свої найкращі пости, виділяючи їх — і вони з'являться у вашому профілі на спеціальній вкладці", — йдеться в описі функції.

На платформі уже можна було прикріпити один зі своїх твітів до профілю, щоб відвідувачі побачили його першим. Однак досі не було можливості об'єднати інформацію з кількох повідомлень.

твітер зміни
Фото: X (Twitter)/TheFemboyForge

Відеодзвінки

Генеральна директорка X Лінда Яккаріно розповіла, що відеодзвінки стануть новою функцією соцмережі. Це буде частиною її трансформації в "застосунок для всього".

Зараз функція ще на стадії розроблення, але "незабаром ви зможете дзвонити у відеочаті, не повідомляючи нікому свій номер телефону на платформі".

X Pro (раніше TweetDeck)

Застосунок X Pro, який раніше знали як TweetDeck, тепер доступний лише для власників підписки.

Багато редакцій, окремих журналістів, дослідників та консультантів із соціальних мереж використовували TweetDeckTwitter придбав TweetDeck за 40 мільйонів доларів у 2011 році, щоб відстежувати численні списки та тенденції на платформі. Тепер їм доведеться заплатити, щоб продовжувати користуватися цим інструментом.

Кілька користувачів зазначили на платформі, що, пробуючи отримати доступ до TweetDeck, побачили вікно з пропозицією придбати підписку Blue.

твітер зміни
Скриншот зі сторінки в X (Twitter)

Інші зміни у соцмережі

Під керівництвом Маска X намагалася зробити свою підписку привабливою за допомогою багатьох пропозицій. Окрім позначки верифікації, яку тепер можна приховати, з'явилася можливість публікувати довші тексти та відео, отримувати в стрічці менше реклами, доступ до шифрування в приватних повідомленнях.

Також у X почали гальмувати трафік на сайтах, які публічно не подобаються Ілону Маску. Платформа сповільнила швидкість доступу до посилань на кілька вебсайтів, серед яких The New York Times, Instagram, Facebook, Bluesky, Threads, Reuters і Substack. Після натискання на таке посилання відбувається п'ятисекундна затримка в завантаженні.

Навіть невеликі затримки можуть вплинути на відвідуваність сайту, оскільки користувачі можуть втрачати терпіння: Маск і X потенційно відбирали у цих компаній трафік і доходи від реклами.

З усіма цими сайтами Маск конфліктував раніше. До цього він блокував посилання на Substack, Threads та інших конкурентів. На початку цього року Маск назвав The New York Times "пропагандою" і прибрав галочку перевірки новинної організації.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок