Ілон Маск vs Марк Цукерберг: як розгортається суперечка власників найбільших соціальних мереж

Ілон Маск vs Марк Цукерберг: як розгортається суперечка власників найбільших соціальних мереж

Ілон Маск vs Марк Цукерберг: як розгортається суперечка власників найбільших соціальних мереж
Колаж Суспільне Культура

Мільярдер Ілон Маск заявив, що поєдинок між ним і генеральним директором Meta Марком Цукербергом транслюватимуть у прямому ефірі в соцмережі X, раніше відомій як Twitter.

У відповідь на це Цукерберг заявив, що готовий битися з Ілоном Маском "вже сьогодні", а потім запропонував дату їхнього поєдинку в клітці — 26 серпня. Маск її поки не підтвердив.

Маск Цукерберг
Скриншот зі сторінки в X (Twitter)

"Не затримуючи дихання", — сказав Цукерберг у дописі на Threads, коментуючи повідомлення Маска в Twitter.

У відповідь на інший пост Маска про пряму трансляцію, а також що виручені кошти підуть на благодійність для ветеранів, Цукерберг відповів, що їм слід "використовувати більш надійну платформу, яка дійсно може збирати гроші на благодійність", натякаючи, що Facebook та Instagram мають вбудовану функцію збору коштів, а X (Twitter) — ні.

Маск Цукерберг
Скринршот зі сторінки у Threads

Суперечка мільярдерів почалася після того, як Марк Цукерберг повідомив про розроблення майбутнього конкурента X (Twitter). А в день запуску Threads Цукерберг опублікував перший за 11 років твіт і пожартував у ньому з Маска.

Раніше власник X (Twitter) пригрозив Цукербергу судом через Threads. Він звинувачує конкурента у використанні "комерційних секретів та іншої інтелектуальної власності" для створення свого конкурентного додатку.

Чому запустили конкурента Twitter

Про роботу над новою соцмережею стало відомо ще на початку червня. Meta запустила Threads після чергового турбулентного періоду в Twitter. 1–2 липня на платформі Ілона Маска запровадили обмеження на перегляд твітів. Це частково пов'язано зі збором даних компаніями, які створюють моделі штучного інтелекту.

"Це має бути додаток для публічних розмов з понад 1 мільярдом користувачів. У Twitter була можливість зробити це, але він не реалізував її. Сподіваюся, у нас це вийде", — заявив Марк Цукерберг.

Meta описує Threads як новий, окремий простір, який має на меті "взяти те, що Instagram робить найкраще, і поширити це на текст, створюючи позитивний та творчий майданчик для вираження ваших ідей". База користувачів Twitter налічує понад 250 мільйонів, тоді як в Instagram зареєстровано близько 2 мільярдів користувачів.

Керівник Instagram Адам Моссері сказав користувачам, що Threads призначений для створення "відкритої та дружньої платформи для розмов".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок