Ілон Маск пригрозив Марку Цукербергу судом через додаток Threads

Ілон Маск пригрозив Марку Цукербергу судом через додаток Threads

Ілон Маск пригрозив Марку Цукербергу судом через додаток Threads
Засновник компанії Tesla Ілон Маск. Фото: AP

Генеральний директор Twitter Ілон Маск звинувачує конкурента Марка Цукерберга у використанні "комерційних секретів та іншої інтелектуальної власності" для створення свого конкурентного додатку Threads, який отримав рекордні завантаження. Про це повідомляє France24.

Виданням Semafor опублікувало лист адвоката Маска Алекс Спіро, де той звинувачує компанію Meta в "незаконному привласненні комерційних секретів Twitter та іншої інтелектуальної власності".

У документі йдеться про найм десятки колишніх співробітників Twitter, які "мають доступ до комерційних секретів Twitter та іншої вкрай конфіденційної інформації".

Цукерберг заявив, що за кілька годин Threads завантажили понад 30 млн людей.

"Відчуття, що це початок чогось особливого, але попереду у нас ще багато роботи, щоб створити додаток", — написав Цукерберг у своєму офіційному обліковому записі Threads.

Акаунти вже були активні для таких знаменитостей, як Дженніфер Лопес, Шакіра та Г’ю Джекман, а також для ЗМІ, зокрема The Washington Post і The Economist.

Threads представили як допоміжний продукт Instagram, що дало йому вбудовану аудиторію з понад двох мільярдів користувачів і позбавило нову платформу від проблеми починати з нуля.

Керівник Instagram Адам Моссері сказав користувачам, що Threads призначений для створення "відкритої та дружньої платформи для розмов".

На початок