Через пожежі у Канаді в Нью-Йорку скасовують театральні вистави

Через пожежі у Канаді в Нью-Йорку скасовують театральні вистави

Через пожежі у Канаді в Нью-Йорку скасовують театральні вистави
Фото: ASSOCIATED PRESS

Британська акторка Джоді Комер перервала бродвейський ранковий спектакль Prima Facie через задимлене повітря в Нью-Йорку — їй було важко дихати. Про це 7 червня повідомило видання Deadline.

Один із глядачів розповів, що шоу розпочалося на 10 хвилин пізніше, а акторка почала виставу лише для того, щоб оголосити зі сцени, що їй важко дихати й вона не може продовжувати виступ. Замість Комер у виставі взяла участь її дублерка, Дені Арлінгтон.

Через пожежі у Канаді, у Нью-Йорку скасовують театральні вистави
Джоді Комер скасувала свій виступ на Бродвеї через погану якість повітря. Фото: Bruce Glikas/WireImage

Через дим з Канади небо в Нью-Йорку стало помаранчевого кольору. Через це в деяких частинах Канади і північного сходу США жителів попередили про небезпеку для здоров'я.

Агентство з охорони навколишнього середовища заявило, що якість повітря в Нью-Йорку є "нездоровою", і громадян попередили про необхідність обмежити перебування на свіжому повітрі. А Національна метеорологічна служба зазначила, що показники забруднення повітря найгірші за останнє десятиліття.

Гільдія письменників Америки призупинила пікети в Нью-Йорку. Також театр Vineyard скасував виставу "Ця земля була створена", що мала відбутися ввечері 7 червня.

Про проблеми з повітрям у Нью-Йорку розповідав у Twitter і постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

сша повітря
Кислиця теж розповідав про проблеми з повітрям у Нью-Йорку. Скріншот зі сторінки у Twitter

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок