У Великій Британії видали антологію текстів, поезії та особистих історій "Квір-Україна"

У Великій Британії видали антологію текстів, поезії та особистих історій "Квір-Україна"

У Великій Британії видали антологію текстів, поезії та особистих історій "Квір-Україна"
. Фото: dvijka_/Instagram

У Великій Британії видали книжку "Квір-Україна: Антологія голосів ЛГБТКІ+ під час війни" ("Queer Ukraine. An Anthology of LGBTQI+ Ukranian Voices During Wartime"). Про це повідомили на сайті видавництва Renard press Ltd.

"Квір-Україна: Антологія голосів ЛГБТКІ+ під час війни" — це антологія текстів, поезії та особистих історій, яка об'єднує дванадцять голосів українських ЛГБТКІ+", — йдеться на сайті видавництва.

Також видавці зазначають, що ця книга є фандрейзинговим проєктом, і всі отримані з продажу кошти будуть передані благодійним організаціям, які підтримують ЛГБТКІ+ людей в Україні.

Упорядниками та перекладачами вказаний колектив DVIJKA, який складається з дуету художників та дослідників, які народилися в Києві та живуть у Лондоні. Вони працюють у сферах перформансу, відеоарту, письма та архівування. Їхня робота зосереджена на висвітленні досвіду ЛГБТКІ+ українців та документуванні квір-історії на території України.

За їх словами, "ця антологія — не лише платформа для обміну досвідом, це архів нашого існування та свідчення нашої незмінності. Ми сподіваємося, що вона сприятиме видимості квір-українців та надихне на створення нових подібних робіт".

Життя квір-спільноти під час війни: UKRAINEPRIDE опублікували соціальний ролик

Також зазначені й ілюстратори видання.

"Rebel Queers — це група квір-активістів, які працюють над тим, щоб повернути собі право на місто Київ. Вони не визначають себе як тих, хто проти чогось, а радше як тих, хто вшановує квір-людей та усвідомлює їхнє визволення", — зазначає видавництво.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок