В УІК назвали книги, які користувалися найбільшою популярністю у 2022 році

В УІК назвали книги, які користувалися найбільшою популярністю у 2022 році

В УІК назвали книги, які користувалися найбільшою популярністю у 2022 році
.

Український інститут книги опитав видавців та книготорговців, щоб виявити, які українські та перекладні книжки користувалися найбільшою популярністю у 2022 році. Список зʼявився у мережі 23 січня.

"У списку ви знайдете по два бестселери — український та перекладний — від 33 видавців. А також по 6 бестселерів — 3 українських і 3 перекладних — від 5 книготорговців", – йдеться в повідомленні.

Серед опитаних: "Видавництво Старого Лева", "Vivat", "Видавництво Анетти Антоненко", "Моторний Равлик", "Основи", "Фабула", "Фоліо", "Yakaboo Publishing", "Віхола" та багато інших.

Увесь список в УІК поділили на три великі частини:

— українські бестселери видавців-2022;

— перекладні бестселери видавців-2022;

бестселери книготорговців-2022.

книжки уік
Фото: УІК

книги уік
Фото: УІК

В УІК додають: "Кожну з цих частин у формі pdf-документу можна завантажити на комп’ютер чи телефон та обрати книжки, якими б ви хотіли поповнити домашню бібліотеку або подарувати близьким".

Повний список можна знайти тут.

Зокрема серед найбільш продаваних книжок опинились як нова книга Макса Кідрука "Нові Темні Віки. Колонія", яка вийшла наприкінці року, так і "Доця" Тамари Горіха Зерня, що з'явилась ще у 2019 році.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок