В Україні вийшов документальний фільм про рятувальну операцію, знятий на дрон

В Україні вийшов документальний фільм про рятувальну операцію, знятий на дрон

В Україні вийшов документальний фільм про рятувальну операцію, знятий на дрон
. Скріншот з фільму "Йди за мною"

Український режисер Любомир Левицький зняв документальний фільм "Йди за мною" за допомогою дрона та опублікував його на YouTube. Про це режисер розповів на своїй сторінці у Facebook.

У фільмі використані реальні кадри, зняті за допомогою дронів під час рятувальної операції. Її провела 93-тя бригада "Холодний Яр" влітку 2022 року під Ізюмом, де точилися жорстокі бої. Тоді військові з цієї бригади врятували людей за допомогою квадрокоптерів, і це безпрецедентний випадок. Вони й передали кадри з дронів Любомиру Левицькому. Врятовані цивільні хочуть, аби світ побачив подвиг українських військових та знав правду.

В Україні вийшов документальний фільм про військову операцію, знятий на дрон
Режисер Любомир Левицький. Фото: facebook.com/lybomir.levitsky

"Фільм, де я виступив людиною, яка просто спостерігала за тим, як життя його створило. Неймовірна подяка всій команді, всім, хто допоміг щоб цей фільм ви змогли побачити. Мільон історій залишається за кадром, але в результаті ви можете подивитись мій дебютний документальний фільм тривалістю 30 хвилин", – пише режисер Любомир Левицький.

Стрічка вийшла двома мовами: українською "Йди за мною" та англійською "Follow Me", її можна переглянути на YouTube.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок