Переможці Нацвідбору на "Євробачення-2023" TVORCHI: "Наша місія – дивувати"

Переможці Нацвідбору на "Євробачення-2023" TVORCHI: "Наша місія – дивувати"

Переможці Нацвідбору на "Євробачення-2023" TVORCHI: "Наша місія – дивувати"
Фото: Ігор Ткач (Радіо Промінь)

Україна визначилась зі своїм представником на "Євробачення-2023". За підсумками Нацвідбору, ним став гурт із Тернополя TVORCHI із піснею "Heart Of Steel". Чи була для Андрія Гуцуляка та Джеффрі Кенні несподіванкою їхня перемога, чим вдалося зачепити глядача та що робитимуть, аби гідно представити Україну на конкурсі у Ліверпулі – про це музиканти розповіли в ексклюзивному інтерв'ю Ксенії Івась на Радіо Промінь.

"Ми розуміємо всю відповідальність, яка лягла на нас. Зараз ми повинні показати всьому світу, які сталеві серця у всіх українців"

Вітаю вас, ви переможці! Як почуваєтеся? Ваша мрія здійснилася?

Андрій: Насправді ми не очікували такого, все це стало приємним шоком, і ми відчуваємо величезну вдячність кожному, хто проголосував за нас. Це велика відповідальність у майбутньому – представити Україну гідно. Ми будемо працювати та робити все для того, аби зробити пісню, номер і костюми кращими. І все буде Україна!

"Ми прагнемо перемогти": голова української делегації Оксана Скибінська про участь гурту TVORCHI у "Євробаченні-2023"
TVORCHI: "Наша місія – дивувати"
Фото: Анастасія Мантач, Суспільне Мовлення

Як почався ваш ранок наступного дня після перемоги? Ви хоч трішки поспали?

Джеффрі: Це був важкий день і, звісно, ми трошки хочемо спати.

Андрій: Я пів ночі думав про те, що робити завтра. Думаю: ого, скільки роботи! Але будемо робити.

Як вам в статусі переможця? Ви вже зрозуміли, що відбулося?

Андрій: Ми зрозуміли всю відповідальність, яка лягла на нас. Але ми ті самі хлопці, які були вчора. Просто зараз ми повинні показати всьому світу, які сталеві серця у всіх українців. Які ми нескорені, незламні, ми усміхаємося – з нас потрібно брати приклад, тягнутися до нас та допомагати нам ще більше.

Ми виступили, пообіймалися з командою, сходили на інтерв'ю. Після Євробачення збиралися їхати додому – купили квитки на першу ночі. І тут ми виграємо, і все – квитки пропали. Тому ми прийшли додому, посиділи, поговорили та й лягли спати.

Хто з артистів привітав особисто?

Андрій: Ми приємно вражені – дуже багато людей! Аліна Паш, Настя Каменських – насправді, дуже багато артистів.

Джеффрі: Джамала. Юля Саніна.

Андрій: Це ми ще свої сторінки у соцмережах не відкривали. Дні репетицій в метро були дуже холодними – треба було трішки реабілітуватися. Трошки прихворіли.

А ви вже встигли подивитися телевізійну версію вашого виступу? Можливо, щось не потрапило на камери, а ви хотіли, щоб люди це побачили?

Андрій: Велика повага команді, що займалася організацією – все, що ми хотіли показати, ми показали. Це була важка робота. Декілька днів поспіль в метро. Цінуємо, любимо і поважаємо.

"Беремо досвід, який ми отримали тут, і рухаємося вперед до Ліверпуля"

TVORCHI: "Наша місія – дивувати"
Фото: Ігор Ткач (Радіо Промінь)

У соцмережах шквал коментарів – з'являються і українські, і європейські коментарі. Ви вже передивлялися якісь відеореакції?

Андрій: Перші декілька бачив. Ми раді, що люди відчули все, що ми вкладали в наш номер, все, що ми вкладали в пісню, і віддали свій голос за нас. Це дуже цінно. Багато позитивних коментарів. Я впевнений, що є і негативні, але ми до них ще не дійшли.

Багато людей пишуть, що взагалі збиралися голосувати за інших учасників. Але в останній момент все ж обрали вас. Як ви гадаєте, чим вам вдалося взяти глядача?

Андрій: Та ми не думали, чим його взяти. Ми й не думали, що переможемо. Ми просто робили це, як відчуваємо. Робили це щиро. Та й не тільки ми. Уся команда, яка доклала максимум зусиль для того, що ми зробили вчора.

Це і крутий український дизайнер Іван Фролов, який зробив ці чудові костюми зі сталевими серцями. Це режисер Олег Боднарчук, наші менеджери – Юля, Петро, хореограф Руслан. Усі! Це така наша синергія і відповідний результат. Ми виклалися на максимум. Беремо досвід, який ми отримали тут, і рухаємося вперед до Ліверпуля.

"Можливо, номер зміниться повністю. Але наш меседж залишиться"

TVORCHI: "Наша місія – дивувати"
Фото: Анастасія Мантач, Суспільне Мовлення

Ви спілкувалися з членами журі після конкурсу?

Андрій: Так, звісно. Ми вдячні за високі оцінки. Ми вдячні Юлі Саніній за її коментарі. Візьмемо до уваги поради й зробимо все для того, щоб пісня стала кращою.

Усіх цікавить, чи будете ви переробляти пісню так, як порадила вам Юля Саніна?

Андрій: Ми прислухалися до порад і постараємося зробити пісню більш потужною.

Джеффрі: Трішки змінимо приспів.

Андрій: Але тільки інструментал. Слова важливі в нашій пісні. А от музику зробимо потужнішою. Можливо, навіть вокал перепишемо, щоб усі чули, яке це серце зі сталі.

Я дивилася на ваші розкішні костюми та щиро вірила, що вам в них тепло.

Андрій: Було прохолодно, але ми гарячі хлопці, зігрілися.

Щоб офіційно набути статус представника України на "Євробаченні", вам потрібно тепер підписати контракт із Суспільним. Ви вже знаєте, коли це станеться?

Андрій: Ми чули, що це буде протягом п'яти днів. Поки ми з ним ознайомлюємося.

Окрім представників "Суспільного", з якою командою ви будете готувати номер та в принципі готуватися до конкурсу наступного року?

Андрій: Ми про це поки що не думали. Насправді ми зараз збираємося трішечки відпочити від Нацвідбору.

Усі, хто дивилися Нацвідбір, кажуть, що саме ваш номер є повністю готовим, і всі погоджуються з тим, що так він і має виглядати на сцені "Євробачення-2023".

Андрій: Наша місія – дивувати. Якщо ми покажемо те саме, що усі вже подивилися в YouTube, не буде того ефекту. Ми зробимо ще кращі костюми та ще кращий номер. Хочу, щоб люди, які побачать це у Ліверпулі, сказали "Вау!". Можливо, номер зміниться повністю. Але наш меседж залишиться. Ми хочемо розказати всьому світу, які ми незламні, які ми сильні, які ми єдині. Весь світ повинен бути єдиним проти зла заради миру.

Редакторки текстової версії: Світлана Берестовська і Міла Кравчук.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок