Віра Фарміґа увімкнула сигнал повітряної тривоги під час концерту в Нью-Йорку

Віра Фарміґа увімкнула сигнал повітряної тривоги під час концерту в Нью-Йорку

Віра Фарміґа увімкнула сигнал повітряної тривоги під час концерту в Нью-Йорку
. Фото: verafarmiga/Instagram

21 листопада американська акторка українського походження Віра Фарміґа увімкнула сигнал повітряної тривоги під час концерту в Нью-Йорку та виклала відео в Instagram.

Віра Фарміга поділилася фрагментом свого виступу на концерті в Рок Академії у Нью-Йорку.

"Ми проти політиків, що підтримують війну! Ми будемо протестувати! Будемо протестувати!", — виголосила Віра Фарміґа зі сцени, заявивши, що це стосується тих, хто підтримує або виправдовує дії агресора.

І додала українською мовою: "Слава Україні!".

У коментарях підписники відповіли їй гаслом "Героям Слава" та подякували за підтримку України.

Раніше Віра Фарміґа долучилася до роботи над ілюстрованим серіалом #WitnessingTheWar та озвучила сьомий епізод про історію родини, яка вижила після ракетного удару по торговельному центру в Кременчуці. У серіалі всі історії реальні та взяті з інтерв’ю, записів та особистих блогів.

Віра Фарміґа — американська кіноакторка українського походження. Найбільш відома за роллю дослідниці паранормальних явищ Лоррейн Воррен у фільмах "Закляття" (2013), "Закляття 2" (2016), "Анабель 3" (2019) та "Закляття 3: За велінням диявола" (2021).

З 2013 по 2017 рік Фарміґа грала роль Норми Луїзи Бейтс у драматичному серіалі "Мотель Бейтсів", за що була номінована на премію "Еммі".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок