Дмитро Зезюлін: У новому альбому Latexfauna буде багато "пасхалочок" для фанатів

Дмитро Зезюлін: У новому альбому Latexfauna буде багато "пасхалочок" для фанатів

Дмитро Зезюлін: У новому альбому Latexfauna буде багато "пасхалочок" для фанатів
Пресофіс LATEXFAUNA

Київський гурт Latexfauna довго мовчав, але на це була причина. Музиканти займалися волонтерством і збирали гроші на рації для друзів-військових. А паралельно працювали над новою платівкою, в якій обіцяють багато "пасхалочок" для фанів. Фронтмен гурту Latexfauna Дмитро Зезюлін в ефірі шоу "Вікенд нової музики" на Радіо "Промінь" презентував новий сингл Bohun і розповів, яким буде новий альбом SENBERNAR.

LATEXFAUNA
LATEXFAUNA. Пресофіс LATEXFAUNA

Вам вдалося привернути увагу до Івана Богуна та змусити на нього поглянути як на чоловіка з людськими бажаннями. Чому вирішили заспівати про нього?

Тексти наших пісень народжуються несвідомо. Під час повномасштабного вторгнення та масової евакуації з Києва я перебував у Коломиї та жив у районі, який усі називають "на Богуна". Придумався мотив та історія про Богуна, який не стільки полководець, скільки коханець. Я подумав, що це прикольно – показати його з такого боку. Потім почитав деякі факти про нього, і виявилося, що він був привабливим чоловіком.

У вашому інстаграмі повідомляється, що пісня Bohun увійде до нового альбому SENBERNAR. Про що він і коли реліз?

Із уже виданих пісень там будуть "Баунті", "Арктика" і "Косатка". Ми могли й не включати їх в альбом, але вони так подобаються нашим фанам, що ми не можемо позбавити їх можливості мати ці треки на платівці. А з нових треків, очевидно, буде пісня SENBERNAR, тому що так називається платівка. Буде пріквел "Плана Сокола", передісторія пісні, яка є в першому альбомі. Це буде фанатський альбом, де буде багато "пасхалочок".

Скільки буде пісень?

Здається, 11.

Ви з гуртом підтримуєте армію, збираєте гроші, купуєте амуніцію. На що ви збираєте гроші саме зараз?

На рації, які добре шифрують зв’язок. Це недешеве задоволення – 10 рацій коштують 400 тисяч гривень. Вони потрібні одному з підрозділів, в якому служить друг нашого клавішника. Тому це наша особиста історія.

Яким був найбільший донат на ваших концертах?

Зезюлін: Десь 30 тисяч гривень.

Редакторки текстової версії – Світлана Берестовська і Міла Кравчук

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок