У Києві пройде третій благодійний фестиваль "На часі"

У Києві пройде третій благодійний фестиваль "На часі"

У Києві пройде третій благодійний фестиваль "На часі"
. Фото: nachasi_/Facebook

27 серпня в Києві на Стрічкоткацькій фабриці пройде третій благодійний фестиваль сучасної музики та візуального мистецтва "На часі".

"З самого початку ми просуваємо ідею великої культурної сили, що має значний вплив на українську державність. Наступний івент стане уособленням цієї думки та буде присвячений Дню Незалежності. Перший натяк на це — в нашій афіші, на якій зображені персонажі, створені визначним українським графіком ХХ століття Георгієм Нарбутом. Ці герої — з ілюстрації до "Енеїди" Котляревського, і вони символізують єднання різних людей заради досягнення спільної мети", — зазначають організатори.

"Українська культура від початку її становлення була надійним способом зберігання національних традицій і цінностей нашого народу. Саме культурні діячі минулих століть першими висловлювали та плекали ідеї Незалежності й завдяки Тарасу Шевченку, Івану Франку та Лесі Українці ми зараз ті, хто ми є"

На фестивалі плануються 9 сцен, де відбуватимуться концерти, перфоманси та DJ-сети. 5 митців та творчих обʼєднань представлять актуальне розуміння візуального мистецтва. Окремим напрямом заходу стане обговорення української культури та спроба розуміння її ролі в становленні незалежності, в тому числі й у воєнний час.

Усі зібрані кошти будуть направлені у фонд громадської організації, яка допомагає культурним діячам та просторам на Стрічкоткацькій фабриці.

Більше про українське мистецтво

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок