TikTok готує свій музичний застосунок

TikTok готує свій музичний застосунок

TikTok готує свій музичний застосунок
Фото: vctr.media

Компанія ByteDance, власник китайської соцмережі TikTok, подала заявку до Бюро патентів і торгових марок США на реєстрацію торгової марки TikTok Music. Про це пише видання Business Insider.

У заявці на патент зазначено, що сервіс дозволить купувати, відтворювати, ділитися та завантажувати музику. Крім того, аудиторія зможе створювати, ділитися та рекомендувати плейлисти, коментувати музику, а також транслювати аудіо та відео в прямому ефірі.

Для китайської компанії це хороша можливість утримувати якомога більшу кількість аудиторії у своїй екосистемі. Це не перша спроба створити власну музичну платформу – у 2020 додаток Resso тестувався в Індії, Бразилії та Індонезії. Крім того, у Бразилії TikTok має спеціальну кнопку, яка перекидає користувачів до музичної платформи

Такий додаток може скласти конкуренцію іншим стрімінговим сервісам – Spotify, Apple Music, YouTube Music. З січня 2021-го до січня 2022 року тільки в Індії залученість аудиторії зросла на 304%, Spotify за цей же час показав зростання лише на 34%.

Більше про сучасну культуру та соціальні мережі в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок