Серіал Суспільного "Колапс: як українці зруйнували імперію зла" представляють у Лос-Анджелесі

Серіал Суспільного "Колапс: як українці зруйнували імперію зла" представляють у Лос-Анджелесі

Серіал Суспільного "Колапс: як українці зруйнували імперію зла" представляють у Лос-Анджелесі
.

У вівторок, 7 червня,  у Лос-Анджелесі стартував LA Virtual Screenings (LAVS) — віртуальні покази, які є першим великим онлайн-центром для глобальної індустрії контенту.

Захід, який триватиме 7-16 червня, спрямований на те, щоб зробити доступними найкращі програми від світових дистриб’юторів для керівників міжнародних закупівель телевізійного контенту з понад 125 країн. Серед учасників цього року Суспільне Мовлення вперше представило свій контент — документальний серіал "Колапс: як українці зруйнували імперію зла", знятий до 30-річчя проголошення незалежності України.

"Цей документальний фільм є одним з найякісніших та найвідоміших проєктів Суспільного мовника за останній рік. Він отримав визнання українських глядачів, професійної спільноти, а зараз Суспільне активно продає мовникам на закордонних територіях права на його показ на каналах телебачення і на діджитал-платформах. Сподіваємося, що за допомогою скринінгу в Лос-Анджелесі про цей продукт дізнається ще більше мовників, і шанс побачити його отримають глядачі з нових країн", — сказав генеральний продюсер телевізійної платформи Суспільного Григорій Тичина.

Зазначимо, нещодавно Суспільне Мовлення приєдналося до ініціативи Ukrainian Content. Global Cooperation — об’єднання українських медіакомпаній, які працюють для посилення співпраці української індустрії у світі для кращого майбутнього.

Нагадаємо, п’ять українських медіакомпаній об’єдналися в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну та представили свої продукти на спільному стенді #StandWithUkraine на міжнародному телеринку MIPTV, що у квітні проходив у Каннах. Суспільне представило 10 проєктів на каннському ринку MIPTV. До каталогу увійшла низка документальних стрічок, анімаційні серіали та цикл культурно-освітніх передач.

Новини, інтерв'ю та статті, присвячені документальному кіно

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок