Книжки про Гаррі Поттера українською мовою виклали у вільний доступ

Книжки про Гаррі Поттера українською мовою виклали у вільний доступ

Книжки про Гаррі Поттера українською мовою виклали у вільний доступ
. Фото: Видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА"/Facebook

Книжки про Гаррі Поттера тепер можна прочитати онлайн. Про це повідомило видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" у Facebook.

"Коли почалося вторгнення в Україну, наша команда була шокована тим, який вплив це має на безліч людей. Нам, як і всім іншим, хотілося надати хоча б якусь допомогу. Тому ми намагаємося надати безкоштовний доступ до електронних книжок про Гаррі Поттера всім, хто постраждав від війни", розповіли у видавництві Pottermore Publishing.

Авторка Поттеріани Джоан Ролінґ, Pottermore Publishing, власницею якого вона є і яке займається поширенням електронних версій її книжок різними мовами, та видавці українського перекладу "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" домовились викласти серію, щоб українські діти, яких розкидало по світу через війну, могли почитати ці книжки вільно.

Книжки у перекладі Віктора Морозова можна читати у PDF-форматі на сайті британського видавництва.

Ролінґ також написала про цю можливість у своєму Twitter.

Авторка Гаррі Поттера раніше писала у соціальних мережах, що пожертвує до 1 мільйона фунтів стерлінгів на гуманітарну допомогу дітям в Україні.

"Я особисто підтримаю пожертвування до 1 мільйона фунтів стерлінгів. Велика вдячність усім, хто уже долучився, ви даєте Lumos змогу виконувати важливу роботу, для найбільш уразливих дітей в Україні", — зазначила Ролінґ у реплаї до твіта благодійної організації Lumos.

Також "за рішенням правовласника" з 8 квітня книги про хлопчика-чарівника перестали продаватися в Росії. А британський актор Деніел Редкліф, що зіграв Поттера, продає мантії для допомоги українським родинам, які постраждали через збройну агресію РФ.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок