Лейбл Івана Дорна закрив музичний каталог для слухачів із Росії та Білорусі

Лейбл Івана Дорна закрив музичний каталог для слухачів із Росії та Білорусі

Лейбл Івана Дорна закрив музичний каталог для слухачів із Росії та Білорусі
Facebook: Masterskaya

Український музичний лейбл Івана Дорна під назвою Masterskaya закрив музичний каталог для слухачів із Росії та Білорусі. Про це лейбл повідомив на своїй офіційній сторінці на Facebook.

Лейбл Masterskaya запустив Іван Дорн у 2016 році. Першим релізом став трек самого Дорна — “Лимонадный”. Згодом до нього доєдналися українські артисти Constantine, YUKO, Дао Парк, Lissa Wassabi, [O], а також росіянин Антоха МС. Кількість артистів та їхня належність до лейблу постійно змінювалися.

2019-го лейбл запустив власний “Будинок культури”, який має студію звукозапису, невеличкий концертний зал, проводить освітні заходи, а також надає в оренду колекцію синтезаторів. У 2020 році лейбл випустив релізи таких артистів: Тонка, Lucas Bird, mama13, Lazy Jesus, [O] та Jonathan Livingston.

Також зробив серію концертів “Із дому в дім” на початку карантину, презентував фільм про українську електронну сцену та випустив уже традиційний “Годный год” наприкінці року.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

На початок