Тіна Кароль та Jerry Heil взяли участь у масштабній акції на підтримку України

Тіна Кароль та Jerry Heil взяли участь у масштабній акції на підтримку України

Тіна Кароль та Jerry Heil взяли участь у масштабній акції на підтримку України
Скріншот з відео

У польському місті Лодзь відбувся великий благодійний концерт "Разом з Україною", в кому взяли участь польські та українські артисти. Акцію транслювали по телебаченню у понад 50 країнах світу. Кошти, зібрані завдяки події, передадуть Польській Гуманітарній Акції, яка надає допомогу українському народу з 2014 року.

Розпочала концерт семирічна українка Амелія Анісович, яка виконала гімн України. Дівчинка стала відомою на весь світ завдяки відео, на якому виконує пісню з мультфільму "Крижане серце" у бомбосховищі.

До благодійної події приєдналась українська співачка Тіна Кароль. Вона заспівала пісню "Закрили твої очі", а також "Україна – це ми", до виконання якої приєдналась Амелія Анісович. З дівчинкою артистка вперше зустрілась напередодні концерту.

"Під час зустрічі Амелія запитала мене: що таке доля? Я відповіла, що доля – це те, як ти напишеш свою історію. Вона відповіла, що напише лише одне: я хочу бути живою. Зростає ціле покоління, яке колись розповідатиме, як вони пережили війну, вони пам'ятатимуть її страх. Підтримати Амелію, зробити для неї диво, – потрібні були більше ніж слова. Я запропонувала їй заспівати зі мною у дуеті. Творчість, як ніщо інше, допомагає впоратися дітям зі стресом", – розповіла Тіна Кароль в Facebook.

На сцену благодійного заходу вийшла ще одна українська співачка – Jerry Heil. Разом з польським хором вона заспівала свою пісню "Гімн Молоді" у дещо оновленому варіанті. Другий куплет співачка переклала англійською мовою.

Ведучий концерту "Разом з Україною" Марцін Прокоп повідомив, що під час концерту лише завдяки SMS-повідомленням на підтримку України було зібрано 1 614 000 злотих.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

На початок