Стівен Спілберг пожертвував $1 мільйон гуманітарним організаціям України

Стівен Спілберг пожертвував $1 мільйон гуманітарним організаціям України

Стівен Спілберг пожертвував $1 мільйон гуманітарним організаціям України

Американський режисер та продюсер Стівен Спілберг разом із дружиною актрисою Кейт Кепшоу пожертвували $1 млн на гуманітарну допомогу в Україні. Про це повідомляє видання Variety.

Через свій благодійний фонд Hearthland Foundation Спілберг та Кепшоу виділили гроші декільком організаціям в Україні та країнам, які поруч із нею, зокрема: Польському Червоному Хресту, Польській гуманітарній дії, World Central Kitchen, Єврейському товариству допомоги іммігрантам та Фонду термінових дій.

Після того, як внаслідок нападу Росії на Україну понад мільйон біженців стали вимушеними переселенцями, голлівудські важкоатлети взяли на себе зобов'язання зі збирання коштів та підвищення обізнаності, щоб допомогти нужденним.

На початку березня Міла Куніс, яка народилася в Україні, та її чоловік Ештон Катчер запустили кампанію GoFundMe зі збору $30 млн, які підуть на допомогу українським сім'ям. Олівія Колман, Бьюзі Філіппс та інші звернулися до Cameo, популярної платформи для обміну відео, пообіцявши пожертвувати частину своїх доходів на благодійність.

Російський феміністський панк-гурт Pussy Riot, який виступає проти Кремля і президента Володимира Путіна, використав свою фанбазу для підтримки України, зібравши понад $7 млн через NFT.

Війна — усі останні новини
На початок