Тарас Тополя звинуватив UNICEF Україна в підміні понять

Тарас Тополя звинуватив UNICEF Україна в підміні понять

Тарас Тополя звинуватив UNICEF Україна в підміні понять
.

Колишній молодіжний посол UNICEF в Україні, фронтмен гурту "Антитіла" публічно засудив риторику UNICEF Україна, що називає російську війну проти України "конфліктом". Тополя у своєму Facebook назвав таку позицію організації неприпустимою підміною понять і відвертим фарисейством.

Артист звернувся до медіа з проханням більше не згадувати його як молодіжного посла UNICEF в Україні.

"В Україні за версією UNICEF триває не війна, не збройна агресія Росії проти України, навіть не збройна агресія без згадування агресора. За версією UNICEF у нас просто "конфлікт в Україні". Якийсь конфлікт когось із кимось, кого не можна, мабуть, називати", – написав артист.

"Ті працівники, які мають совість і стали свідками нещадних бомбардувань житлових кварталів, смертей дорослих і дітей, задають логічні запитання: якщо UNICEF ідеологічно має триматися "над війною", то, принаймні понятійно має стояти на стороні жертви агресії? Але комунікаційники UNICEF досі, на 12 день війни, не наважуються написати слово "війна" на своїх офіційних ресурсах. Спостерігаємо відверте фарисейство”, – написав фронтмен гурту "Антитіла".

Нагадаємо, 25 лютого гурт "Антитіла" видав новий студійний альбом "MLNL", до якого увійшли 10 пісень. У лютому гурт "Антитіла" всім складом долучився до лав резерву Територіальної Оборони ЗСУ.

Читайте також

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок