Найбільша у світі звукозаписна компанія Universal Music Group призупиняє свою роботу в Росії

Найбільша у світі звукозаписна компанія Universal Music Group призупиняє свою роботу в Росії

Найбільша у світі звукозаписна компанія Universal Music Group призупиняє свою роботу в Росії
Фото: Michael Buckner for Variety

Universal Music Group 8 березня опублікувала заяву про припинення співпраці з Російською Федерацією.

"Відсьогодні ми призупиняємо всі операції в Росії і закриваємо там наші офіси", — йдеться в заяві.

Universal Music Group також зазначили, що допомогають біженцям з України: "Ми закликаємо якомога швидше припинити насилля в Україні. Ми дотримуємося міжнародних санкцій і разом із нашими співробітниками та артистами співпрацюємо з групами з цілої низки країн (зокрема з США, Великобританією, Польщею, Словаччиною, Німеччиною, Чехією та Угорщиною), підтримуючи надання гуманітарної допомоги біженцям у регіоні".

Організація також зазначила, що працівники в Росії отримуватимуть зарплату ще протягом певного часу. Інші лейбли з так званої "великої трійки" — Sony Music та Warner Music Group – оголосять рішення щодо співпраці з окупантами найближчим часом.

Що відомо

Universal Music Group — найбільший холдинг лейблів звукозапису в музичній індустрії. Серед провідних артистів, записи яких видавалися цим холдингом, такі музиканти і гурти як ABBA, Eminem, Rammstein, Sum 41, U2, Елтон Джон, Maroon 5, Джастін Бібер, Нікі Мінаж, Аріана Гранде, Blackpink, Тейлор Свіфт, Селена Гомез, Мадонна, Софі Елліс-Бекстор.

За останні два роки співпрацювати з лейблом стали й українські артисти, зокрема Іван Ганзера, Наталія Гордієнко та Павло Табаков.

Читайте також

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок