Український дизайнер Андре Тан у своєму Instagram поділився з підписниками новими фото, та розказав, що цієї весни компанія ANDRE TAN перейшла на пошиття бронежилетів, яких потребує армія та сили територіальної оборони.
"Чи могли ми уявити, що компанія буде шити бронежилети замість суконь, флісовий одяг замість спідниць, спідню чоловічу білизну замість вишуканого жіночого одягу. Відповідь очевидна", — поставив риторичне питання у своєму дописі дизайнер.
Також Тан розповів, що на сьогодні у майстерні вже було відшито понад 1000 флісових кофт та понад 1000 флісових штанів; більш як 2000 одиниць спідньої білизни та більше ніж 1000 теплих жилетів, а також 500 спальних мішків.
"Проте ми пишаємось, що сьогодні робимо саме це! Ми пишаємось нашою командою, котра під обстрілами шиє необхідний одяг для ЗСУ та тероборони. Пишаємось, що є частиною величної історії, яка неодмінно закінчиться перемогою, нашою спільною перемогою!", — відзначив він.
Поза тим дизайнер зазначив, що виробництво потребує флісу, якого бракує. А також закликав долучитися до збору коштів для закупівлі тканини.
Читайте також
- Вторгнення Росії в Україну — останні новини на Суспільному
- "За Україну, за її волю!" Повстанський плейлист на Spotify від Суспільне Культура
- У Єрусалимі паб Putin перейменували на паб Zelenskiy: розповідаємо історію закладу
- Netflix зупиняє роботу на території Росії
- Список міжнародних компаній і їхніх санкцій проти Росії
- Deep Purple підтримали Україну, розказали історію про Харків і повернули Медведєву його автограф
- Російська армія обстріляла харківський будинок "Слово", де мешкали поети Розстріляного Відродження
- "Ми стоїмо за сотні тисяч біженців": акторка Крістен Стюарт підтримала Україну
Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!