У музеї Соломона Ґуггенхайма в Нью-Йорку відбулася акція із закликом закрити повітряний простір над Україною. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook художниця Бетті Ройтбурд.
"Ми, нью-йоркські митці та працівники культури, закликаємо до заборони польотів над Україною та припинення війни Росії з Україною. Ми хочемо привернути увагу до того, що цілями атак російських військ є атомні електростанції, та закликаємо не допустити всесвітньої ядерної та гуманітарної катастрофи", — написала Бетті Ройтбурд, донька художника Олександра Ройтбурда, який пішов з життя торік.
Під час мистецької акції сотні людей запускали з різних поверхів музею паперові літачки, зроблені з аркушів, на яких були надруковані заклики зупинити президента РФ Володимира Путіна.
"Просимо президента Байдена оголосити безполітну зону над Україною. Повне ембарго Росії. Бойкот російського впливу на культурні та політичні інституції", — закликали митці та працівники культури Нью-Йорка.
Що відомо
Раніше сербська мисткиня Марина Абрамович підтримала Україну, а в Львові загортають скульптури і закривають вітражі, щоб захистити їх від можливих бомбардувань.
Читайте також
- Вторгнення Росії в Україну — останні новини на Суспільному
- "За Україну, за її волю!" Повстанський плейлист на Spotify від Суспільне Культура
- Netflix зупиняє роботу на території Росії
- Список міжнародних компаній і їхніх санкцій проти Росії
- Джеймі Гайнеман з "Руйнівників міфів" звернувся до росіян і російського корабля
- У Львові загортають скульптури і закривають вітражі, щоб захистити їх від можливих бомбардувань
- Права на серіал "Слуга народу" з Володимиром Зеленським в головній ролі купують по всьому світу
- Стівен Кінг відтепер не співпрацюватиме з російськими видавництвами
Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!