Олег Псюк пояснив, чим відрізняється Kalush від Kalush Orchestra

Олег Псюк пояснив, чим відрізняється Kalush від Kalush Orchestra

Олег Псюк пояснив, чим відрізняється Kalush від Kalush Orchestra
Фото: Slukh

У понеділок, 24 січня, оголосили список фіналістів Національного відбору на участь у Євробаченні-2022. Серед восьми учасників опинився Kalush Orchestra, новий гурт від учасників проєкту Kalush. В ефірі "Вікенду Нової Музики" на Радіо Промінь лідер обох музичних гуртів Олег Псюк пояснив відмінності цих двох проєктів.

"Реп-гурт Kalush складається з трьох людей: я, МС Килиммен, людина-ковьор, і наш сопілкар Ігор Діденчук, який грає на п'ятдесятьох інструментах.

Тоді як Kalush Orchestra складається з шести людей – я, той же Килиммен, Ігорьок, а також ще наш бек-вокаліст Джонні Дивний і ще два мультиінструменталісти, які грають на десятках різних інструментів.

Проєкти максимально відрізняються музикою через те, що Kalush Orchestra робимо фольклорний реп, а Kalush робить просто реп, ліричний або максимально розвалюючий, але без жодного фольклору”, – сказав Олег Псюк.

Цікавий нюанс — сопілкар групи KALUSH ORCHESTRA Ігор Діденчук також є учасником гурту Go_A, який був переможцем минулого нацвідбору на Євробачення, що відбувся в лютому 2020 року.

І особистий момент – конкурсна пісня Стефанія присвячена мамі Олега Псюка.

"Чому пісня "Стефанія" називається саме так? Бо мою маму звати Стефанія – пісню я присвятив своїй мамі. Вона, напевне, не очікувала такого і ще навіть про це не знає. В нас з мамою, можливо, не завжди були найкращі стосунки, але я багато чого теплого хотів би їй сказати. Думаю, їй буде приємно, якщо ця пісня пройде на Євробачення. А якщо вона виграє на конкурсі в Італії, це буде круто", – розповів Олег Псюк.

Що відомо

  • Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 19:00 в прямому ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ.
  • Виробництвом телеверсії фіналу Нацвідбору займається компанія "Френдс Про ТВ", яка також створить резервний запис виступу переможця Нацвідбору для показу під час проведення Євробачення-2022 в Італії та забезпечить постановку номера в Турині.
  • Зазначимо, що до Суспільного надійшло 284 заявки на участь у Нацвідборі. 17 січня було оголошено 27 учасників, які потрапили до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2022.
  • Суспільний мовник, як член Європейської мовної спілки, є організатором Національного відбору на участь у 66-му Пісенному конкурсі Євробачення-2022.
  • Нагадаємо, господарем цьогорічного Євробачення-2022 є місто Турин в Італії. У конкурсі візьме участь 41 країна. Великий фінал відбудеться на арені Pala Olimpico 14 травня; півфінали — 10 та 12 травня.
  • Оргкомітет Національного відбору Євробачення припинив участь LAUD у відборі. Виявилось, що заявлена ним для участі пісня — Head Under Water — була оприлюднена в 2018 році. Це прямо порушує правила Нацвідбору. Натомість у фіналі візьме участь Barleben із піснею Hear My Words.

Читайте також

На початок