У Бразилії вуличні паради та вечірки карнавалу у Ріо-де-Жанейро скасували через COVID-19

У Бразилії вуличні паради та вечірки карнавалу у Ріо-де-Жанейро скасували через COVID-19

У Бразилії вуличні паради та вечірки карнавалу у Ріо-де-Жанейро скасували через COVID-19
. Facebook

Вуличні паради та вечірки в межах карнавалу в бразильському місті Ріо-де-Жанейро скасували через зростання захворюваності на коронавірус та штам "Омікрон".

Про це пише Reuters.

Мер Ріо-де-Жанейро Едуардо Паес оголосив після зустрічі з представниками органів охорони здоров'я, що місто відміняє вуличні заходи карнавалу.

"Вуличний карнавал через його демократичність унеможливлює будь-яку перевірку", – сказав Паес.

Як зазначає видання, інші столиці бразильських штатів теж скасовують свої карнавальні паради цього року.

При цьому парад шкіл самби у Ріо на відміну від минулого року цьогоріч відбудеться. Однак з дотриманням певних обмежень, щоб запобігти поширенню коронавірусу. Цей парад громадськість зазвичай дивиться з трибун міського самбадрому Маркіза де Сапукаї.

У Бразилії знову зростає кількість випадків зараження COVID-19. Міністерство охорони здоров’я країни повідомило про 18 759 нових випадків захворювання на коронавірус за добу та 175 смертей від COVID-19 станом на 4 січня. У Бразилії було підтверджено близько 170 випадків захворювання на штам коронавірусу "Омікрон", порівняно з 32 два тижні тому.

Довідка. Карнавал у Ріо-де-Жанейро — щорічний карнавал, що проходить у бразильському місті Ріо-де-Жанейро. Він складається з двох частин: народний карнавал, що стихійно відбувається на вулицях та площах міста; офіційний — змагання бразильських шкіл самби. Карнавал триває п'яти днів і закінчується за 40 днів до Великодня. Щороку на карнавал прибуває понад мільйон туристів з різних країн світу.

Що відомо

  • Щорічну традиційну карнавальну ходу в Ріо-де-Жанейро, яка мала відбутися у лютому 2021 року, перенесли через пандемію коронавірусу.

Читайте також:

У США кінофестиваль Sundance 2022 проведуть в онлайн-форматі через "Омікрон"

У США через "Омікрон" відклали церемонію вручення "Греммі"

На початок